reklama

Instrukcja obslugi naszych dzieci

Temat na forum 'Archiwum mam październikowych'10' rozpoczęty przez DZIULKA78, 24 Luty 2011.

1. DZIULKA78

DZIULKA78 uzalezniona od BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zalozylam ten temat bo myslalam nad nim od wczoraj... jesli odkryjecie ze cos dziala swietnie na dany problem, np jak dzieci sie "psuja", albo nie chca jesc, spac czy cos- piszcie, podzielcie sie, moze innym pomoze?? niech to bedzie taki poradnik:)))

Od jakiegos czasu juz praktykuje na uspienie dzidzi smyranko paluszkiem wskazujacym od czolka miedzy oczkami do koniuszka noska. 5 min i mloda spi:))) a przede wszystkim sie uspokaja:)) polecam:)

2. happybeti

happybeti show must go on...

Najlepsze odpowiedzi:
    29
    Dopiero mi przypomniałaś,że pielęgniarka też Amelce tak robiła na uspokojenie...tylko juz nie pamiętam,gdzie i kiedy to było...

3. reklama
  4. Roxannka

Roxannka Pracująca mama!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    heh dziulka to też mój sposób, jakiś czas temu przypadkiem tak zrobilam i synkowi same zamknęły się oczka :) teraz już różnie z tym bywa ale był moment że działało cuda ;)

5. Madlein

Madlein Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas tak działa głaskanie po główce.

6. lolisza

lolisza Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas dokładnie to samo :)

7. nice-girl

nice-girl Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też tak od dawna robię i mały się uspokaja. Gdzieś właśnie czytałam że ten punkt na czole między oczami nazywa się 'trzecie oko' i takie głaskanie od czoła do noska bardzo uspokaja :-)

8. DZIULKA78

DZIULKA78 uzalezniona od BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    co do jedzenia- mam swoj opracowany sposb. po pierwsze-odpukac mloda juz je i warzywka i owoce bez krzywienienia w koncu - kiedys owoce byly beee), ale tak w ogole przy papusianiu do niej duzo gadam usmiecham sie i ja chwale ze slicznie je, ze duzy dzidzius rosnie itp.po zakonczeniu jedzonka z miseczki (na dnie jest namalowany piesek) pokazuje jej pusta miseczke odkladam na stol i bije brawo "brawooo slicznie dzidziulka zjadla" a ona wie ze to nagroda juz i sie cieszy i gaworzy:)))

po drugie kiedys sie dziwilam czemu mloda sie krzywi jak je samo jabluszko...sprobowalam- marka HIPP swoja droga- kwasne jak cholera!!!! dosypalam cukru odrobinke-przyjela:))) juz mnie to nauczylo probowac owocow bo niektre wg mnie sa za kwasne dla takiego malucha. albo z jednej firmy marchewka+ziemniak bez smaku-jakby sie nie wiem co jadlo, kawalek tektury, dosolilam minimalnie-zjadla.

9. Ida Sierpniowa

Ida Sierpniowa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jak głaszczę młodą po twarzy to się wpienia, od czółka do noska - wysuwa język i chce lizać albo gryźć mi rękę;))) inne pomysły poproszę;)))

10. reklama
  11. frogg

frogg Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u nas jest problem z zassaniem smoka, wtedy jedną ręką podtrzymuje smoczek i do uszka cichutko mówie Ciiiiiiiiiiiiiii, u nas zawsze działa chyba że mlody padnie sam:-)

12. czarodziejkaM

czarodziejkaM Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas działa na uspokajanie poklepywanie dupki,głaskanie po nóżce,smeranie pieluszką po buzi i trzymanie za rączkę i delikatne uciskanie swoim kciukiem wewnętrznej strony dłoni dziecka.A jak płacze i wtedy tak gada jakby się żalił to ja mówię"tak i co jeszcze się stało,aha,no rozumiem,juz wszystko wiem,i co jeszcze powiesz mamusi,ale już dobrze jestem ciii ciii ciiii " i zwykle się uspokaja.

Poleć forum