reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Instrument dla dziecka

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez Krasula, 11 Wrzesień 2018.

1. Krasula

Krasula Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć!
    szukam używanego pianina, najlepiej troszke odnowionego, zeby nie było rozpadającym się instrumentem :p dziecko zaczęło chodzić do szkoły muzycznej i na fortepain w domu nie mozemy sobie pozwolic, ale pianino się zmieści. Ktoś moze coś polecić?

2. witch84

witch84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    84
    My posiadamy ze względu na brak miejsca pianino cyfrowe Casio CDR 230r
    Przy wyborze zwróć uwagę by np. w zależności od uderzenia pianino grało ciszej/głośniej. I dobrze by by miało pedał/pedały.

3. reklama
  4. Krystek99

Krystek99 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja mogę polecić pana Krzysztofa z Wolina :) skupuje on uzywane pianina, doprowadza je do naprawdę dobrego stanu, stroi i sprzedaję :) wszystko w naprawdę dobrych cenach :) z tego co wiem można również kupić jego pianina w Szczecinie :)

5. Arkadio80

Arkadio80 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a to musi być koniecznie pianino? bo fajnie jest pograc np na perkusji :) polecam Artyz w Szczecinie :)

Poleć forum