reklama

interaktywne zabawki

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez yoka07, 19 Wrzesień 2016.

1. yoka07

yoka07 Początkująca w BB

Cześć. Mam do was takie oto pytanie: czy warto kupować interaktywne zabawki niemowlakom? Zastanawiam się nad kupnem wieży z vtech takiej co można z nią tańczyć i śpiewać. I nie wiem czy takie zabawki nie psują dzieciom wyobraźni? Może lepiej zainwestować w zabawki drewniane? Co sądzicie?

2. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Kupno wieży nie wyklucza kupowania drewnianych zabawek. Moim zdaniem nie zaszkodzi.

3. reklama
  4. Alyona

Alyona Zaciekawiona BB

Też mi się wydaje, że jedno nie przeszkadza drugiemu. Moim zdaniem, to właśnie brak zróżnicowania w zabawkach nie wpływałby pozytywnie na wyobraźnię i naukę.
    Z zabawek interaktywnych to sama planuję zakup, moja córcia ostatnio strasznie męczy nas o pieska, ale wydaje mi się, że zanim zdecydujemy się na prawdziwego, to zobaczymy czy będzie opiekowała się takim interaktywnym i czy jej się nie znudzi. Znalazłam w sieci fajne "wzory" piesków, zostawiam namiar jakbyście miały też takie przeboje z dzieckiem i jego potrzebą, aby mieć pupila. :D Link do: Interaktywny piesek - reaguje na dotyk

5. Maria1511

Maria1511 Początkująca w BB

Pewnie, że warto. Takie zabawki w większym stopniu rozwijają umysł. Mam swój sprawdzony sklep z takimi zabawkami Link do: Bawialnia Foka Stara - internetowy sklep z zabawkami Ostatnio mojemu małemu kupiłam tam straż pożarną. Jest tym zachwycony a ceną zachwycona jestem ja bo kosztowało mnie to 28 zł

6. złośka

złośka Fanka BB :)

Przez internet na pewno wychodzi taniej - mój marzy o kolei.

7. magatka

magatka Zaciekawiona BB

Pewnie, że warto, zabawki edukacyjne są świetne - maluch dzięki nimi naprawdę szybciej się rozwija. Moja córcia miała z v-techa tą kulę Link do: VTech - Migocząca Hula-Kula bardzo długo się nią bawiła i szybciej robiła postępy, raczkowała za nią jak szalona :) v-tech ma dobre zabawki, kupuj śmiało, nie ma się co zastanawiać.

Poleć forum