reklama

interaktywne zabawki

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez yoka07, 19 Wrzesień 2016.

1. yoka07

yoka07 Początkująca w BB

Cześć. Mam do was takie oto pytanie: czy warto kupować interaktywne zabawki niemowlakom? Zastanawiam się nad kupnem wieży z vtech takiej co można z nią tańczyć i śpiewać. I nie wiem czy takie zabawki nie psują dzieciom wyobraźni? Może lepiej zainwestować w zabawki drewniane? Co sądzicie?

2. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Kupno wieży nie wyklucza kupowania drewnianych zabawek. Moim zdaniem nie zaszkodzi.

3. reklama
  4. Maria1511

Maria1511 Początkująca w BB

Pewnie, że warto. Takie zabawki w większym stopniu rozwijają umysł. Mam swój sprawdzony sklep z takimi zabawkami Link do: Bawialnia Foka Stara - internetowy sklep z zabawkami Ostatnio mojemu małemu kupiłam tam straż pożarną. Jest tym zachwycony a ceną zachwycona jestem ja bo kosztowało mnie to 28 zł

5. złośka

złośka Fanka BB :)

Przez internet na pewno wychodzi taniej - mój marzy o kolei.

6. magatka

magatka Zaciekawiona BB

Pewnie, że warto, zabawki edukacyjne są świetne - maluch dzięki nimi naprawdę szybciej się rozwija. Moja córcia miała z v-techa tą kulę Link do: VTech - Migocząca Hula-Kula bardzo długo się nią bawiła i szybciej robiła postępy, raczkowała za nią jak szalona :) v-tech ma dobre zabawki, kupuj śmiało, nie ma się co zastanawiać.

Poleć forum