reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

interaktywne zabawki

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez yoka07, 19 Wrzesień 2016.

1. yoka07

yoka07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć. Mam do was takie oto pytanie: czy warto kupować interaktywne zabawki niemowlakom? Zastanawiam się nad kupnem wieży z vtech takiej co można z nią tańczyć i śpiewać. I nie wiem czy takie zabawki nie psują dzieciom wyobraźni? Może lepiej zainwestować w zabawki drewniane? Co sądzicie?

2. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    22
    Kupno wieży nie wyklucza kupowania drewnianych zabawek. Moim zdaniem nie zaszkodzi.

3. reklama
  4. etie

etie Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Dzieci rozwijają wyobraźnię dzięki różnym zabawkom. Te interaktywne podają temat zabawy, ale to nie oznacza, że nie pobudzają wyobraźni. Za przykład podam Pojazd i kuchnię w jednym Chicco. Jest to zabawka językową, co jest cudowna funkcją. Dzieci uczą się liczenia, nazw potraw i przepisów w dwóch językach, a ponieważ jest to prawdziwa kuchnia na kołkach, w której dzieci gotują, to wymyślanie różnych scenariuszy zabaw na pewno rozwijają kreatywność i wyobraźnię.

5. adam_beatka

adam_beatka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dokładnie. Ja kupuję bardzo dużo zabawek bo mój maluch szybko się nudzi, więc najczęściej w internecie. Jest dużo interaktywnych zabawek, które fajnie angażują dziecko i rozwijają je - sprawdź sobie stronę swierzaki.pl, ja tam często zamawiam zabawki, mają dużo takich mniej znanych rzeczy, których nie znajdziesz w takich dużych sklepach

6. MojeKLocki24

MojeKLocki24 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Właśnie w tym cały sens, czyli aby wybrać takie zabawki które szybko nie znudzą się naszym dzieciom. Polecam zestaw klocków Lego ich szeroki wybór znajdziecie u nas :)

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie