reklama

interaktywne zabawki

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez yoka07, 19 Wrzesień 2016.

 1. yoka07

  yoka07

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Cześć. Mam do was takie oto pytanie: czy warto kupować interaktywne zabawki niemowlakom? Zastanawiam się nad kupnem wieży z vtech takiej co można z nią tańczyć i śpiewać. I nie wiem czy takie zabawki nie psują dzieciom wyobraźni? Może lepiej zainwestować w zabawki drewniane? Co sądzicie?
   
 2. PerseaNigra

  PerseaNigra Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  22
  Kupno wieży nie wyklucza kupowania drewnianych zabawek. Moim zdaniem nie zaszkodzi.
   
 3. reklama
 4. etie

  etie Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  1
  Dzieci rozwijają wyobraźnię dzięki różnym zabawkom. Te interaktywne podają temat zabawy, ale to nie oznacza, że nie pobudzają wyobraźni. Za przykład podam Pojazd i kuchnię w jednym Chicco. Jest to zabawka językową, co jest cudowna funkcją. Dzieci uczą się liczenia, nazw potraw i przepisów w dwóch językach, a ponieważ jest to prawdziwa kuchnia na kołkach, w której dzieci gotują, to wymyślanie różnych scenariuszy zabaw na pewno rozwijają kreatywność i wyobraźnię.
   
 5. niestapotka

  niestapotka Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Też uważam, że nic się tutaj nie wyklucza. To i to ma swoje plusy i minusy, razem się świetnie dopełniają. Choć na przykład taki garnuszek Link do: Fisher Price Garnuszek na klocuszek - Zabawki dla małych dzieci - Sklep internetowy - al.to (jakby ktoś nie kojarzył w co wątpię ;D) to nie dość, że są klocki tak jeszcze garnuszek podaje nazwy kształtów i cyfry. Tak więc rozwija zdolności manualne i myślenia a przy tym uczy podstawowych kształtów i pierwszych liczb zabawiając malucha melodyjkami. A jak wiadomo dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę ;)
   

Poleć forum