reklama

internet dla oszczednej mamy

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez karolcia.ona, 22 Wrzesień 2011.

1. karolcia.ona

karolcia.ona Zaciekawiona BB

potrzebuje bardzo waszej porady. nie wiem na ktora opcje internetu sie zdecydowac:-(. tyle tego wszystkiego na rynku a wszystko podobne. nie jest mi chyba przydatne szybkie lacze, tylko cos taniego. jednoczesnie zasieg sieci w okolicach mojego domu jest slaby i odpadaja mobilne modemy. mam trojke dzieci i nie stac mnie juz na drogie oferty kolejnych firm:-(. pomozcie mi prosze znalezc cos fajnego!

2. mayalen

mayalen Zaciekawiona BB

witam, masz w zupełności rację! Wychowywanie trójki szkrabów to musi być nie lada wyrzeczenie. Ja urodziłam niedawno i mam tylko jedno dziecko, ale moja przyjaciółka ma dwójkę dzieciątek i też musi liczyć każdy grosz, żeby przede wszystkim dzieciom było dobrze :happy:. Sama ma też mało czasu dla siebie, na serfowanie po sieci albo czas przed telewizorem (jeśli już, ogląda z dziećmi jakieś bajki) i odkryła niedawno promocyjny pakiet, który może zainteresować oszczędną i zapracowaną mamę :). otóż firma multimedia daje darmowy internet jako bonus do swoich usług i jeśli masz tv to za net już nie płacisz :szok:. jeśli będziesz chciała dowiem się od niej jak to sobie włączyła, albo popatrz na ich stronie internetowej co piszą o twej ofercie. :-)

3. reklama
  4. kasiagie

kasiagie Fanka BB :)

Ja mam neta stałe łącza, ale to w mojej okolicy mają fajną ofertę. Poszukaj coś na swoim terenie, moze nie będzie problemu z poszukaniem dostawcy??Skąd jesteś?

5. karolcia.ona

jestem z ciechanowa (woj. mazowieckie), niby miasto nie takie male a jednak z zasiegiem sieci roznie to bywa :-(.
    a czy moglabys dla mnie dowiedziec sie o ten pakiet z multimedia? czy jest on skierowany do nowych odbiorcow tez, czy tylko do swoich abonentow? dotychczas nie slyszalam w ogole o tej firmie. czy jest godna polecenia?

6. mayalen

mayalen Zaciekawiona BB

już wiem trochę więcej :-). dzwoniłam do edytki - ona korzystała z usług multimediów już trochę czasu i mogła włączyć sobie po tym czasie internet za 0zł. ale z tego co mi powiedziała, to nowe osoby, które chcą przyłączyć się do multimedia i podłączyć sobie telewizję albo telefon mogą dostać taki internet darmowy też. zatem twoje szanse nie są stracone :happy:. podzwoń tam a dowiedz się jak to działa.

7. karolcia.ona

pieknie ci dziekuje za pomoc i tak duze zainteresowanie :tak:. bardzo mi pomoglas, poniewaz nigdy nie wierze w tego typu oferty i ze cos moze byc za darmo dla kazdego. tymczasem jesli znasz kogos kto juz to ma, to musi to dzialac, czyli jest dla mnie jakas nadzieja. internetu potrzebuje do pracy, a telewizji dla dzieci, zeby mogly ogladac czasem bajki no i sama cos czasem obejrze. jak powiedzialas mi o ofercie multimedia to poszukalam troche o tym w internecie i znalazlam pozytywne opinie, wiec chyba z tego skorzystam. super ;-) nie spodziewalam sie, ze mozna miec internet za darmo!

8. GabrielGarcia

GabrielGarcia Zaciekawiona BB

Ja mam z netii jakieś 60 zeta za net się płaci, ale przesył dobry, nie ma przerw także jeżeli dużo korzystasz to stałe łącze sie opłaca!

9. mayalen

mayalen Zaciekawiona BB

to za 60zł to masz na pewno z Multimediów ofertę kablówki i potem internet za darmo, czyli wychodzi sporo taniej w tym pakieciku!!! :-)

10. reklama

Poleć forum