reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja Beta hcg

A ja do jutra jeszcze pewnie połowę internetu przeczytam 😕

Dobrze Ci radzę - przegryź kabel.
Twój stres i nerwy mają negatywny wpływ na dziecko, a skoro sama dla siebie nie chcesz się uspokoić, to zrób to dla dziecka i NIE CZYTAJ! Nie wyszukuj problemów na siłę. Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Powtórz badanie w drugim laboratorium i nic więcej zrobić nie możesz. Na wizytę za wcześnie, ale skoro ma Cię to uspokoić, to idź... Wiem, że to Twoja pierwsza ciąża, ale uwierz mi, to, co przeżywasz teraz, to pikuś w stosunku do pozostałych miesięcy, więc naprawdę zacznij już teraz trenować spokój i opanowanie ;)
 
reklama
Dobrze Ci radzę - przegryź kabel.
Twój stres i nerwy mają negatywny wpływ na dziecko, a skoro sama dla siebie nie chcesz się uspokoić, to zrób to dla dziecka i NIE CZYTAJ! Nie wyszukuj problemów na siłę. Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Powtórz badanie w drugim laboratorium i nic więcej zrobić nie możesz. Na wizytę za wcześnie, ale skoro ma Cię to uspokoić, to idź... Wiem, że to Twoja pierwsza ciąża, ale uwierz mi, to, co przeżywasz teraz, to pikuś w stosunku do pozostałych miesięcy, więc naprawdę zacznij już teraz trenować spokój i opanowanie ;)
Ja wiem, że teraz i tak już nic nie zmienię i moje zamartwianie się tylko pogarsza sprawę, ale czasem po prostu to jest silniejsze ode mnie.
Czas pokaże co dalej 🙂
Będę czekać cierpliwie 😊
 
Byłam dziś na wizycie
I na USG widać pęcherzyk ciążowy (4 tydz) co mnie bardzo zdziwiło po dzisiejszym wyniku bety bo wszędzie czytałam że widać coś dopiero przy becie 1000
Lekarz zlecił podstawowe badania w tym progesteron
Przepisał luteinę i zapisał na kontrolne USG za 2 tyg
Wykluczył ciążę pozamaciczną
Kazał czekać do następnego USG bo już nie takie rzeczy widział
I powiedział że mam na własną rękę żadnych badań już nie robić
Ze względu na charakter pracy dostałam zwolnienie na 2 tyg
 
Byłam dziś na wizycie
I na USG widać pęcherzyk ciążowy (4 tydz) co mnie bardzo zdziwiło po dzisiejszym wyniku bety bo wszędzie czytałam że widać coś dopiero przy becie 1000
Lekarz zlecił podstawowe badania w tym progesteron
Przepisał luteinę i zapisał na kontrolne USG za 2 tyg
Wykluczył ciążę pozamaciczną
Kazał czekać do następnego USG bo już nie takie rzeczy widział
I powiedział że mam na własną rękę żadnych badań już nie robić
Ze względu na charakter pracy dostałam zwolnienie na 2 tyg
A możesz pokazać zdjęcie? Bo to jest wręcz niemożliwe aby coś było widać na usg. Często pseudo pęcherzyk w macicy widać właśnie przy ciąży pozamacicznej.
 
Ja mam hcg 7tys. I tylko mam pęcherzyk.. Siostra ma 1000 hcg i nie widać nic jeszcze. Może faktycznie pokaz zdjęcie.
ciekawa jestem jak to się potoczy :) oby było tak jak tego pragniesz
 
Zdjęcie które dostałam od lekarza
I opis
 

Załączniki

  • IMG_20211021_204825.jpg
    IMG_20211021_204825.jpg
    540,6 KB · Wyświetleń: 204
  • IMG_20211021_204832.jpg
    IMG_20211021_204832.jpg
    391,9 KB · Wyświetleń: 204
reklama
Sama nie wiem co mam o tym myśleć
W sobotę idę na badania
I będę się po prostu obserwować
W razie jakichś niepokojących objawów będę dzwonić do lekarza
 
Do góry