reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja betaHCG

Dołączył(a)
15 Grudzień 2020
Postów
14
Cześć.

Chciałbym prosić o pomoc w interpretacji wyniku ponieważ nic nie mogę z niego zrozumieć, według normy wynik poniżej 5 wskazuje brak ciąży natomiast wynik równy bądź większy niż 25 zaleca się powtórzenie po 48 godzinach.
Reszta to bardzo duze wartosci.
Ogólnie wynik taki jak widać w załączniku więc nie wiem jak go zinterpretować, No bo niby powyżej 5 ale poniżej 25.
 

Załączniki

  • 20201215_115202.jpg
    20201215_115202.jpg
    3,1 MB · Wyświetleń: 739
reklama
Wynik wskazuje na bardzo wczesną ciążę. Zakresami się nie sugeruj, wiek ciąży obliczysz na podstawie OM, a później USG pierwszego trymestru skoryguje.
 
Wynik wskazuje na bardzo wczesną ciążę. Zakresami się nie sugeruj, wiek ciąży obliczysz na podstawie OM, a później USG pierwszego trymestru skoryguje.
No wlasnie ostatnia OM była 7 tygodni temu dlatego dziwne to wszystko bo na ten tydzie za nisko od poczatku testy negatywne wiec postanowilam zrobic BETE .
 
No wlasnie ostatnia OM była 7 tygodni temu dlatego dziwne to wszystko bo na ten tydzie za nisko od poczatku testy negatywne wiec postanowilam zrobic BETE .
Zależy kiedy miałas owulację, bo mogła być późno bardzo. Powtórz badanie żeby zobaczyć czy wzrasta czy maleje.
 
Wyjścia są 2 - albo ciąża jest młodsza - ale to by musiała być młodsza o jakieś 4 tygodnie. Albo jest to niestety ciąża biochemiczna i betahcg już spada. Powinnaś powtórzyć oznaczenie.
 
A czy jest możliwość, że ciaza jest aż tyle młodsza?? Jak dla mnie to niestety ciaza biochemiczna
 
reklama
Do góry