reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyników beta HCG

reklama
wedlug lekarza 1-2 tydzień. Powtórzyłam betę, nie wiem co mam myśleć. Mój ginekolog nadal utrzymuje tezę ze to torbiel na jajniku. Drugi natomiast mówi ze to może być ciaza pozamaciczna. Czy przy takie ciazy Beta hcg wynosiłaby taki wysoki poziom?
 
wedlug lekarza 1-2 tydzień. Powtórzyłam betę, nie wiem co mam myśleć. Mój ginekolog nadal utrzymuje tezę ze to torbiel na jajniku. Drugi natomiast mówi ze to może być ciaza pozamaciczna. Czy przy takie ciazy Beta hcg wynosiłaby taki wysoki poziom?
Najważniejszy jest przyrost bety jak się podwaja. W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
wedlug lekarza 1-2 tydzień. Powtórzyłam betę, nie wiem co mam myśleć. Mój ginekolog nadal utrzymuje tezę ze to torbiel na jajniku. Drugi natomiast mówi ze to może być ciaza pozamaciczna. Czy przy takie ciazy Beta hcg wynosiłaby taki wysoki poziom?
No dobra, ale widział coś na usg? Może warto pójść jeszcze do innego lekarza z bardzo dobrym usg? Ciąża pozamaciczna to nie przelewki, jeśli to torbiel też powinien to stwierdzić.
Ja na Twoim miejscu zrobiłabym jeszcze jedną betę po 48 lub 72h od ostatniej, żeby sprawdzić jej przyrost bo to on najwiecej mówi w tej chwili. I poszukałabym lekarza z dobrym usg, najlepiej takiego, który robi usg genetyczne bo tacy najczęściej mają dobry sprzęt i kwalifikacje.
 
zaden lekarz nic się nie dowiezial na usg. Drugi uznał ze torbiela nie ma. Ze być może jest wczesna ciaza bądź pozamaciczna
 
reklama
Do góry