reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyników beta HCG

reklama
Cześć, robiłam dzisiaj betę i wyszedł mi wynik 16,12. Wiem, że powyżej 5 oznacza ciążę ale zastanawiam się czy ten poziom nie jest za niski. Miesiączka spóźnia mi się 5-ty dzień, cykle mam w miarę regularne (co 30-31 dni) i jest to nasz drugi miesiąc starań. Na innych forach wyczytałam, że dziewczyny miały takie poziomy nawet jeszcze przed spodziewaną miesiączką dlatego mnie to zmartwiło. Myślicie, że taki wynik po terminie spodziewanej miesiączki jest realny? Z góry dzięki za odpowiedź
 
reklama
Cześć, robiłam dzisiaj betę i wyszedł mi wynik 16,12. Wiem, że powyżej 5 oznacza ciążę ale zastanawiam się czy ten poziom nie jest za niski. Miesiączka spóźnia mi się 5-ty dzień, cykle mam w miarę regularne (co 30-31 dni) i jest to nasz drugi miesiąc starań. Na innych forach wyczytałam, że dziewczyny miały takie poziomy nawet jeszcze przed spodziewaną miesiączką dlatego mnie to zmartwiło. Myślicie, że taki wynik po terminie spodziewanej miesiączki jest realny? Z góry dzięki za odpowiedź
Powtórz betę po 48 H i będzie widać jak przyrasta
Ja zrobiłam betę 3 dni przed okresem i wyszła 78,5. Ale ważne jest jak po 48h przyrasta
 
Do góry