reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyników - infekcja?

Dołączył(a)
21 Czerwiec 2019
Postów
6
Witajcie, pomożecie? :) Wizyta dopiero w poniedziałek choć coraz mniejszą ochotę mam na nią iść, ponieważ ostatnim razem usłyszałam swoje na temat wyników aż mi się płakać chciało bo przez całe 25 lat było wszystko ok. I co z tym białkiem w moczu? Jestem w 5 miesiącu ciąży.
Screenshot_20190913_081945.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Dokładnie tak jak koleżanka wyżej pisze. Dlatego pytałam o ciśnienie. Ja w ciąży miałam rozwijające się zatrucie ciążowe i lekarz mi powtarzał, że jak w moczu będzie białko to już będzie zły objaw. Skontaktuj się może szybciej z lekarzem
A co ostatnio było źle z wynikami, że się "nasluchalas"? Generalnie ciśnienie+białko to sygnały alarmowe w ciąży, ale od oceniania tych wynikow są wizyty lekarskie. Może ten lekarz Ci nie pasuje, że się tak stresujesz.
 
Dokładnie tak jak koleżanka wyżej pisze. Dlatego pytałam o ciśnienie. Ja w ciąży miałam rozwijające się zatrucie ciążowe i lekarz mi powtarzał, że jak w moczu będzie białko to już będzie zły objaw. Skontaktuj się może szybciej z lekarzem
 
Rozwiązanie
Do góry