reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyniku

reniixd3

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Czerwiec 2020
Postów
32
Dziś odebrałam wynik badania krwi beta hcg w załączniku przesyłam wynik i martwię się bo wspolzylam 7 tygodni temu dziś miałam mieć okres A co do tej pory nie dostałam
Z góry dziękuję za odpowiedź
20200629_184128.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam,
Przeczytaj na spokojnie wynik. Masz poniżej 0,1 mlU/ml, wynik powyżej lub równy 1 mlU/ml może oznaczać ciążę a w trzecim tygodniu ciąży wynik powinien być od 5,8 mlU/ml. Wszystko masz opisane.

W ciąży nie jesteś.
 
Witam,
Przeczytaj na spokojnie wynik. Masz poniżej 0,1 mlU/ml, wynik powyżej lub równy 1 mlU/ml może oznaczać ciążę a w trzecim tygodniu ciąży wynik powinien być od 5,8 mlU/ml. Wszystko masz opisane.

W ciąży nie jesteś.
Wolałam Zapytać bo dobieram sobie do głowy dziś miałam dostać okres i do tej pory nie dostałam dlatego poszłam na badanie krwi żeby się upewnić
 
reklama
Do góry