reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyniku

Dołączył(a)
22 Czerwiec 2017
Postów
7
Dzien dobry.
Zrobiłam test beta hcg z krwi 13 dni po stosunku ( dodam, że okres miałam dostać 17 czerwca, nie ma go ciągle ). Wynik wskazuje, że nie jestem w ciąży ale jednak wydaje mi się że jest on podwyższony. (1,3 ) Czy mogę wykluczyć ciążę ? Dobrze by było :/ ... dodam, że jestem cukrzykiem, nie wiem czy to moze mieć wpływ na ten wynik, ale na niektóre rzeczy z doświadczenia wiem, że ma :)
Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Beta hcg występuje tylko w ciąży i nie ma żadnego związku z cukrzycą. Wynik wskazuje na to, że w niej nie jesteś. Z tego co opisujesz to stosunek był zaraz przed dniem spodziewanej miesiączki, więc stanowczo były to dni niepłodne. Na brak miesiączki może wpływać wiele różnych rzeczy. Idź do lekarza, tak będzie najrozsądniej.
 
Dzien dobry.
Zrobiłam test beta hcg z krwi 13 dni po stosunku ( dodam, że okres miałam dostać 17 czerwca, nie ma go ciągle ). Wynik wskazuje, że nie jestem w ciąży ale jednak wydaje mi się że jest on podwyższony. (1,3 ) Czy mogę wykluczyć ciążę ? Dobrze by było :/ ... dodam, że jestem cukrzykiem, nie wiem czy to moze mieć wpływ na ten wynik, ale na niektóre rzeczy z doświadczenia wiem, że ma :)
Pozdrawiam serdecznie
Wynik negatywny ...
Cukrzyca nie ma pływu na wynik.
 
Jaki podwyższony? Jak ciaze uznaje sie od bety 5 :D
Wiec nie jestes w ciąży:)
I cukrzyca nie ma nic wspólnego z beta bo wytwarza ja zarodek :D
Takze umow sie do ginekologa na wywołanie okresu;)
 
Co do wypowiedzi Jasani zdarza sie ze ktos zachodzi dzien przed miesiaczka u mnie tak bylo bo mialam cykle nieregularne i owulacja wystąpiła bardzo pozno :)

Ale widac ze autorka zna swoj cykl.
I czesto sie zdarza ze cos sie przesunie nie ma tak caly czas jak w zegarku.
To do tego ze spoznia jej sie okres:)
 
13 dni po stosunku mógł być jeszcze negatywny, wszystko zależy od tego kiedy była owulacja i ile czasu minęło od niej do zagnieżdżenia +48h...
Ale równie dobrze coś innego jest powodem przedłużonego cyklu. A wiele czynników na to wpływa, bo nie jesteśmy robotami.
 
Do góry