reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Intymne rozmowy listopadówek.

ankusch

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny jutro będzie 6 tyg jak jestem po porodzie..czy to możliwe abym okres dostała a karmie cycem już prawie nic nie było a teraz od wczoraj krew ehh

reklama

ponko

Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Ankusch, podobno pierwzą owulację można mieć nawet po 2 tyg po porodzie, ale rzadko się zdarza. Ja plamiłam do samego końca, ale tylko na brązowo. Zobacz ile się będzie to utrzymywać i porównaj z poprzednimi okresami przed ciążą, jak podobnie jest, czy boli itd. bo to może @ już wróciła, chociaż zdziwiłabym się bardzo.

Co do tabletek ja mam właśnie cerazette(desogestrelum) i podobno są tylko 2 rodzaje mini piguł, tak mi powiedziała gin na wizycie.

Gola84

Rozwiązania
0
Dziewczyny, ja w ciąży tylko 3 czy 4 razy miałam sexa ;) U mnie zerowe libido było, a mój się bał, "no bo jak, jak tam jest nasze dziecko";) A teraz wszystko wraca do normy, nam się chce, ale nie możemy , bo czekamy na koniec połogu i wizytę u gina:)

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
Ja jak bylam ostatnio u lekaza to wlasnie dostalam te Cerazette :tak: teraz tylko czekac az @ przyjdzie i zaczne zazywac tabsy :tak:

Musisz czekac na @? Z tego co pamietam to gin mnie to kazal brac od razu bez czekania. Bo przeciez przy karmieniu piersia moze nie byc okresu?

Dziewczyny jutro będzie 6 tyg jak jestem po porodzie..czy to możliwe abym okres dostała a karmie cycem już prawie nic nie było a teraz od wczoraj krew ehh

:tak:
Chyba wszystko jest mozliwe.
W kazdym razie ja bym nie ufala przekonaniu ze jak sie karmi to okresu nie bedzie. Przekonalam sie juz na roznych przykladach.

ponko

Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Ja też później mam zamiar przejść na wkładkę.

Sabrina, ja nie musiałam czekać na @, zaczęłam brać od razu, w końcu @ możesz mieć za parę miesięcy, a minipigułka nie reguluje cyklów i nie musi być to cykl 21 +@.

Swoją drogą jestem 2 tyg po połogu i od dzisiaj krwawię. Nie jakoś bardzo mocno ale trochę jednak leci i na brunatno-czerwono, nie jest to 100% krew. Martwię się i zastanawiam, czy nie zapisać się na szybko do gina. Wczoraj pisała o tym Ankusch a dziś sama mam ten problem, nie wiem czy to @ czy przypadkiem coś się naruszyło (na przykład po wczorajszych przytulankach). Poczekam na inne objawy, może to jednak nie jest @ (proszę, proszę, ja straaasznie nie chcę mieć jeszcze okresu!)

Justynaz

Miasto
k/Opola
Rozwiązania
0
ehh kobitki ja to bym juz pofikała w łóżeczku, moj kochany takze ale co zrobic... dopiero 2 tygodnie mineły od porodu. Szwy gdzies tam wystają, gdzieś jeszcze ciągnie. Krewka leci wiec narazie nie ma mowy. Trzeba odczekac swoje.Oby jak najszybciej :-D

Co do antykoncepcji to ja poproszę mojego lekarza o tabletki , ufam tej formie zabezpieczenia , bo nigdy mnie nie zawiodła.

Ostatnia edycja:

Ssabrinaa

Podwójna Mama ☺️
Miasto
Doncaster(UK)
Rozwiązania
0
ponko,nimfii tzn lekarka zalecala czekanie na @ ale moge zaczac brac bez niej ale pierwszy tydzien brania wtedy mamy niby sie podwojnie zabezpieczac itd no ale ja jak bylam u lekarza to bylam dopiero tydzien po porodzie a jak na razie nadal lekko krwawie,czasem plamie wiec u nas nici z przytulanek,ale wiem wlasnie ze na @ moge czekac dlugo wiec na pewno zaczne brac bez pojawienia sie @ :tak:
ponko a ty od kiedy juz bierzesz te tabletki??
Ale wyczytalam ze po porodzie powinno sie zaczac brac te tabletki miedzy 21 a 28 dniem po narodzeniu dziecka wiec Ja moge zaczac brac od dzisiaj juz w sumie bo jestem 23 dni po :tak:

Ostatnia edycja:

ponko

Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Ja biorę od zeszłego poniedziałku (niecałe 7tyg po porodzie). Mnie lekarka kazała się po prostu przez 10 dni zabezpieczać, nic innego nie mówiła. No ale okres dostałam niby, więc sama nie wiem. Przed chwilą napisałam na innym wątku, że brzuch mnie boli. Taa, nie ze stresu, tylko przez @ :confused2:

reklama

Madzia737

Maciuś i Majeczka
Miasto
Opole
Rozwiązania
0
Kurcze a mi sie konczy pológ w poniedzialek i chcialam sie do gina zapisac ,a ten mi walnal termin na 29.12:szok:
A chcialam wlasnie z nim o antykoncepcji pogadac,bo ze mna raczej wszystko ok,przestalam plamic po 4 tyg,ale tez nie mialam zadnych szwow.
Ja sie chce zdecydowac na spirale,ale ta bez hormonow.

Niuniunia z tym plamieniem to tak moze byc.Ja mialam takie male juz po 5 dniach od porodu.

Co do LAM to mam kolezanke,ktora karmiac TYLKO piersia zaszla w ciaze i zorientowala sie bedac juz w 5 m-cu:szok:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Powracajace infekcje intymne Zdrowa mama 7
Elenaa infekcje intymne przy karmieniu piersią Potrzebuję porady 14
D Infekcje intymne w ciąży martwie się Ciąża, poród, połóg 27
eddi29 problemy intymne spowodowane karmieniem piersią Karmienie piersią 7
Salamandra28 Powtarzające się infekcje intymne a wybór metody antykoncepcji Zdrowa mama 3
aniaslu Jak sobie radzić ze złością? Wieczorne rozmowy o emocjach Potrzebuję porady 8
aniaslu Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia. Temat tygodnia 11
aniaslu Przemoc w związku. Tej rozmowy musisz posłuchać. Może komuś pomożesz. Temat tygodnia 0
aniaslu Rozmowy o wszystkim - prywatnie Rozmowy o wszystkim i o niczym 4101
Kazumi Lipcowe Mamusie 2020 prywatnie - lista i rozmowy Lipcowe mamusie 2020 6793
aniaslu Dalsze rozmowy staraczek 2017 Staraczki 2017 Ciąg Dalszy... 907
G Rozmowy o wszystkim i niczym Staramy się 14452
M Rozmowy z kimś interesującym w jesienne wieczory Białystok 1
JadwigaKijak Szukam rodziców do grupy focusowej - 50zł za 2h rozmowy Śląsk 0
M Rozmowy na temat szczepien Dzieci urodzone w kwietniu 2014 59
Salli Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 569
majqa1 4-ro, 5-cio i 6-cio latki - zapraszam do rozmowy o naszych pociechach :) Przedszkolaki 226
justinkowa Prośba o rozmowy na gg. Możesz pomóc...zobacz 7
B Brak tematów do rozmowy w związku. Wypalenie? Relacje rodzinne 2
M Mamy 7, 8 i 9- latków -ZAPRASZAM DO ROZMOWY :) Początek szkoły 220
kruszki Rozmowy na temat wózków :) Archiwum sierpień 2012 713
kamilaedi Rozmowy o karmieniu piersią / butelką Dzieci urodzone w marcu 2012 446
umi2 Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków Jedynacy 2817
adddaaa Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci Dzieci urodzone w lutym 2011 2929
K Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku Staramy się 4608
K Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży Ciąża, poród, połóg 923
D Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 436
mamoośka Codzienne rozmowy Samotnych rodziców Archiwum Samodzielnych rodziców 25710
J Rozmowy (nie)kontrolowane Zwierzenia 54
M Poważne rozmowy Relacje rodzinne 43
aob66 Regulamin listopadówek Dzieci urodzone w listopadzie 2016 0
M Lista Listopadówek:) Dzieci urodzone w listopadzie 2015 38
R ZUS, KRUS, zasiłki, becikowe i inne podobne dylematy listopadówek 2013:) Dzieci urodzone w listopadzie 2013 13
R Pchli targ Listopadówek Dzieci urodzone w listopadzie 2013 147
R Lista Listopadówek - WĄTEK BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w listopadzie 2013 3
onanana Spotkanie Listopadówek!!! Dzieci urodzone w listopadzie 2011 10
remember.me Kuchnia Listopadówek Dzieci urodzone w listopadzie 2013 73
Crazy Girl Galeria Listopadówek 2012 Dzieci urodzone w listopadzie 2012 26
Ssabrinaa Lista rozpakowanych Listopadówek 2011 :-)) Bez komentarzy!!! Dzieci urodzone w listopadzie 2011 2
agrafka_7 Wątek gratulacyjny listopadówek 2010 !!!! Dzieci urodzone w listopadzie 2010 653
Violett Gorąca linia Listopadówek - BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w listopadzie 2010 82
Mysza84 Pyszności - kulinarne przepisy listopadówek :-) Dzieci urodzone w listopadzie 2010 64
Kasiiula Lista Rozpakowanych Listopadówek 2009 - bez komentarzy Archiwum mam listopadowych 11
Kasiiula Lista Listopadówek 2009 - bez komentarzy Archiwum mam listopadowych 9
Patija Spotkanie Listopadówek 2006 i ich Skarbów!!! Zapiski archiwalne listopadówek 215