reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Intymne rozmowy listopadówek.

alma26

Fanka BB :)
Miasto
Przasnysz
Rozwiązania
0
Co do okresu to ja po 2,5 tyg przestałam krwawić a potem po 4 dniach znowu i też się zastanawiałam, czy to @ nie karmię piersią, ale miałam wcześniej cykle 28 dni, a tu od porodu upłynęło wtedy 24 dni, ale po 4 dniach mi się to skończyło tylko mam małe plamienia nie wiem czy to @ to czy nie. Widać więc, że z organizmem nic nie wiadomo ja mam wizytę 21.12 ale czuję , że jeszcz:no:e mam nie zagojone szwy.:no:

reklama

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
ssabrinaa ja po pierwszej ciazy poszlam do gina rowno w 6 tyg po porodzie i dostalam recepte na Cerazette ktora mialam kupic od razu i zaczac je łykac od razu.

No i przeciez minipigulki bierze sie jednym ciągiem przez 28dni bez przerwy, a jak dobrze pamietam przez to moze byc i tak ze miesiaczka nie wystapi wcale:confused:
Nie jestem pewna tej teori, a jednak kojarze ze cos takiego mialam stosujac je, choc stosowalam tylko 3 msc.

Ssabrinaa

Podwójna Mama ☺️
Miasto
Doncaster(UK)
Rozwiązania
0
Czyli Ja juz w sumie moge je zazywac bo w instrukcji i tak pisze ze mozna je zaczac juz brac od 21 dnia po porodzie :tak: przynajmniej dam czas tabletka na dzialanie zanim zaczniemy przytulanki :-)

onanana

Rozwiązania
0
kochane dostałam zielone światełko... możemy ruszać:-):zawstydzona/y: U gina wszystko ok. Badanie strasznie nieprzyjemne po przejściach porodowych ale na szczęście gin bardzo fajny i się streszczał. U mnie wszystko dobrze, wziął wymaz na cyto i czekamy na wyniki ale pewnie będzie dobrze:tak:
Co do anty to miał dwie propozycje: tabletki lub zastrzyki. tabletki to wiecie co i jak (mówił o 2 rodzajach: cerazette i azalia. Dał mi receptę na te drugie i kazał natychmiast przyjmować!! Lewy jajnik powoli startuje także może się coś z tego rozkręci:tak:

jot79

Miasto
chorzów/kiedys rumia
Rozwiązania
0
Ja mówię o metodzie LAM:
Metoda LAM – Wikipedia, wolna encyklopedia oczywiście nikogo do niej nie przekonuję, ale prawidlowo stosowana w pierwszych kilku miesiącach ma skuteczność jak wasze minipigułki. Ja mam spore prywatne doświadczenie w NPR (9 lat bez wpadki, ciąże planowane) więc sie jej nie boję, ale i tak na LAM polegać będziemy tylko 2-3 miesiące pewnie.
Wiadomo, żeby była skuteczna muszą być zachowane wszystkie zasady, bez żadnych odstępstw, ale to jest jak z NPR, jak ktoś stosuje to "na oko" to wiadomo, że może być różnie ;-)
bardzo roznie bywa to u kobiet. Mój kolega jest urodzony w lutym 1979 a jego siostra grudzień 1979, tak kupe lat temu, ale daje do myślenia co...

ja po pierwszej ciązy też brałam cerazette czy cos w tym stylu, lekarze chyba mają wąski repertuar jesli chodzi o anty przy karmieniu.

ps. niestety jak większość z was nie mam czasu na pisanie, ale w wolnej chwili z chęcia sobię poczytuję

I

inna_a

Gość
hey dziewczyny ja też mam zamiar założyć wkładke... a seksik zaczełam 2,5tyg po cesarce wiem szybko, ale nie krwawiłam, a bardzo bardzo mnie się chciało jak i mojemu bałam się trochę żeby w środku coś nie pękło, ale dziś jestem miesiąc po porodzie i nic mi nie jest a uprawiam seksik 3 razy dziennie... masakra jak jakaś mianiaczka może wyglądam ... pierwszy raz używamy gumek, ale tylko chwilową... seks jest super...

Niuniunia20

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Andrzelika jak Ty wystartowałaś 2,5 tyg po porodzie to ja się zastanawiam teraz nad sobą skoro też nie krwawię i to od już od dobrych kilku dni, a w piątek będzie 4 tyg po porodzie hmm... Chyba przez tą ciążę większość z nas jest jakaś dosłownie spragniona więc nie ma się co dziwić Tobie;p

Ja się boję, że coś się stanie jeśli spróbuję. Martwię się by mi z macicą się nic nie stało ale w sumie nie powinno chyba, a ja lekarza dopiero po nowym roku będę miała bo on pod koniec grudnia idzie na urlop, a moje 6 tyg kończy się równo dzień przed sylwestrem...

Leika

Matka Polka
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Na wątku dla wielodzietnych właśnie dołączyła dziewczyna w ciąży po cerazette, karmiła piesią 7 miesięczną córkę... także wiecie. Ja się zaczynam "bać"... Chyba najlepiej łączyć kilka metod antykoncepcyjnych na raz... :-(

Niuniunia20

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Leika ale ja nie jestem przekonana, że ta dziewczyna karmiła dziecko TYLKO piersią 7-miesięczną córkę. Moja siostra jak jej Maja miała 7 miesięcy (teraz ma 9) tylko dokarmiała piersią więc być może i tutaj jest podobna sytuacja chyba, że ma dziewczyna tak duuużo pokarmu, że jej idealnie starcza. Wiadomo, że metod antykoncepcji jest dużo i nie są w 100% skuteczne.

A tak swoją drogą zastanawiam się jak ja mam przez 2 lata nie zajść w ciążę jak to strach jest jednak, to co ja mam żyć w celibacie przez 2 lata??? o nie...

reklama

mary-beth

Rozwiązania
0
Hejka!

Fajny wątek. ;-)
U mnie już krwawienie chyba się wreszcie skończyło, plamię tylko, ale bardzo lekko. Wizytę mam 7 tyg. po CC - 2.01. i mam nadzieję, ze wszystko będzie OK. Mam zamiar stosować pigułki i zastanawiam się, kiedy przyjdzie @, jeśli nie karmię piersią... :confused:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Powracajace infekcje intymne Zdrowa mama 7
Elenaa infekcje intymne przy karmieniu piersią Potrzebuję porady 14
D Infekcje intymne w ciąży martwie się Ciąża, poród, połóg 27
eddi29 problemy intymne spowodowane karmieniem piersią Karmienie piersią 7
Salamandra28 Powtarzające się infekcje intymne a wybór metody antykoncepcji Zdrowa mama 3
aniaslu Jak sobie radzić ze złością? Wieczorne rozmowy o emocjach Potrzebuję porady 8
aniaslu Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia. Temat tygodnia 11
aniaslu Przemoc w związku. Tej rozmowy musisz posłuchać. Może komuś pomożesz. Temat tygodnia 0
aniaslu Rozmowy o wszystkim - prywatnie Rozmowy o wszystkim i o niczym 4101
Kazumi Lipcowe Mamusie 2020 prywatnie - lista i rozmowy Lipcowe mamusie 2020 6793
aniaslu Dalsze rozmowy staraczek 2017 Staraczki 2017 Ciąg Dalszy... 907
G Rozmowy o wszystkim i niczym Staramy się 14452
M Rozmowy z kimś interesującym w jesienne wieczory Białystok 1
JadwigaKijak Szukam rodziców do grupy focusowej - 50zł za 2h rozmowy Śląsk 0
M Rozmowy na temat szczepien Dzieci urodzone w kwietniu 2014 59
Salli Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 569
majqa1 4-ro, 5-cio i 6-cio latki - zapraszam do rozmowy o naszych pociechach :) Przedszkolaki 226
justinkowa Prośba o rozmowy na gg. Możesz pomóc...zobacz 7
B Brak tematów do rozmowy w związku. Wypalenie? Relacje rodzinne 2
M Mamy 7, 8 i 9- latków -ZAPRASZAM DO ROZMOWY :) Początek szkoły 220
kruszki Rozmowy na temat wózków :) Archiwum sierpień 2012 713
kamilaedi Rozmowy o karmieniu piersią / butelką Dzieci urodzone w marcu 2012 446
umi2 Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków Jedynacy 2817
adddaaa Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci Dzieci urodzone w lutym 2011 2929
K Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku Staramy się 4608
K Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży Ciąża, poród, połóg 923
D Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 436
mamoośka Codzienne rozmowy Samotnych rodziców Archiwum Samodzielnych rodziców 25710
J Rozmowy (nie)kontrolowane Zwierzenia 54
M Poważne rozmowy Relacje rodzinne 43
aob66 Regulamin listopadówek Dzieci urodzone w listopadzie 2016 0
M Lista Listopadówek:) Dzieci urodzone w listopadzie 2015 38
R ZUS, KRUS, zasiłki, becikowe i inne podobne dylematy listopadówek 2013:) Dzieci urodzone w listopadzie 2013 13
R Pchli targ Listopadówek Dzieci urodzone w listopadzie 2013 147
R Lista Listopadówek - WĄTEK BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w listopadzie 2013 3
onanana Spotkanie Listopadówek!!! Dzieci urodzone w listopadzie 2011 10
remember.me Kuchnia Listopadówek Dzieci urodzone w listopadzie 2013 73
Crazy Girl Galeria Listopadówek 2012 Dzieci urodzone w listopadzie 2012 26
Ssabrinaa Lista rozpakowanych Listopadówek 2011 :-)) Bez komentarzy!!! Dzieci urodzone w listopadzie 2011 2
agrafka_7 Wątek gratulacyjny listopadówek 2010 !!!! Dzieci urodzone w listopadzie 2010 653
Violett Gorąca linia Listopadówek - BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w listopadzie 2010 82
Mysza84 Pyszności - kulinarne przepisy listopadówek :-) Dzieci urodzone w listopadzie 2010 64
Kasiiula Lista Rozpakowanych Listopadówek 2009 - bez komentarzy Archiwum mam listopadowych 11
Kasiiula Lista Listopadówek 2009 - bez komentarzy Archiwum mam listopadowych 9
Patija Spotkanie Listopadówek 2006 i ich Skarbów!!! Zapiski archiwalne listopadówek 215