reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Intymne rozmowy listopadówek.

reklama

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
Dopiero co wczoraj bralam udzial w dyskusji na Fb na podobny temat... Badan okresowych. To naprawde smutne ze lekarze tego nie zlecaja w standardzie. Np u nas cytologia jest co rok. Ale poza nia gin nie bada piersi i nie daje skierowaN na usg bo mowi ze to nie w jego kwesti. No a co z rakiem jajnikow i piersi? Jak sie mamy przed tym chronic jak jedne co nam zostaje to usg prywatne za min 100zl. :-(

onanana

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nimfii dlatego byłam w szoku bo ona sama wzięła się za badanie piersi, cytologię, usg. No normalnie szok. Gdyby było więcej takich lekarzy...

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
nom :-) zdecydowanie powinno byc... nie zeby tylko chodzic sie prosic....

ej wlasnie mnie sie cos przypomnialo.....
kilka razy w ciasu ostatnich 2 msc zdarzylo mi sie ze mi cos wyciekło z piersi :baffled: i sie zastanawiam czy powinnam sie tym martwic czy nie :confused: Nie karmie juz 7msc! wiec nie wiem czy to moze miec jeszcze zwiazek z tamta laktacja :confused: Mam nadzieje ze to nic chorobowego.
Jak ktos mial podobnie to dajcie znac ;-)

Gola84

Rozwiązania
0
nimfi i -mysle ze to jeszcze mliko - ale jak sie niepokoisz idź do gin

aqua

Rozwiązania
0
Nimfii ja też myślę że to mleko, mi przez ponad pół roku po skończonym karmieniu, jak ścisnęłam sutek to się kropelka pojawiała, dopiero 2 mies temu przestało-być może przez to, że zaczęłam bać tabletki antydzieciowe :-p

onanana

Rozwiązania
0
Nimfii tez tak myślę jak dziewczyny. Moja szefowa nie karmi 4 lata a mowi ze jak sobie ściśnie to mleko sie pojawia...

reklama

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
Aha tylko ze u mnie to nie od naciskania wlasnie... Zauwazam to tylko na piżamce, jak jestem w biustonoszu to nie zwracam na to uwagi. Tylko a piżamce czasem czuje wilgotne przy piersi i jest mala plamka w tym miejscu. A jak wtedy nacisne to nic nie leci. O tyle to dziwne ze jest ostatnie 2 msc a wczesniej nie bylo wcale. no ale zobaczymy co bedzie na dniach... Do gina i tak mysze isc niebawem ;)

aqua
chyba ze i u mnie to od tabsow.. z tym ze ja je biore juz prawie rok :/ od samego pologu

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Powracajace infekcje intymne Zdrowa mama 7
Elenaa infekcje intymne przy karmieniu piersią Potrzebuję porady 14
D Infekcje intymne w ciąży martwie się Ciąża, poród, połóg 27
eddi29 problemy intymne spowodowane karmieniem piersią Karmienie piersią 7
Salamandra28 Powtarzające się infekcje intymne a wybór metody antykoncepcji Zdrowa mama 3
aniaslu Jak sobie radzić ze złością? Wieczorne rozmowy o emocjach Potrzebuję porady 8
aniaslu Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia. Temat tygodnia 11
aniaslu Przemoc w związku. Tej rozmowy musisz posłuchać. Może komuś pomożesz. Temat tygodnia 0
aniaslu Rozmowy o wszystkim - prywatnie Rozmowy o wszystkim i o niczym 4101
Kazumi Lipcowe Mamusie 2020 prywatnie - lista i rozmowy Lipcowe mamusie 2020 6793
aniaslu Dalsze rozmowy staraczek 2017 Staraczki 2017 Ciąg Dalszy... 907
G Rozmowy o wszystkim i niczym Staramy się 14452
M Rozmowy z kimś interesującym w jesienne wieczory Białystok 1
JadwigaKijak Szukam rodziców do grupy focusowej - 50zł za 2h rozmowy Śląsk 0
M Rozmowy na temat szczepien Dzieci urodzone w kwietniu 2014 59
Salli Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 569
majqa1 4-ro, 5-cio i 6-cio latki - zapraszam do rozmowy o naszych pociechach :) Przedszkolaki 226
justinkowa Prośba o rozmowy na gg. Możesz pomóc...zobacz 7
B Brak tematów do rozmowy w związku. Wypalenie? Relacje rodzinne 2
M Mamy 7, 8 i 9- latków -ZAPRASZAM DO ROZMOWY :) Początek szkoły 220
kruszki Rozmowy na temat wózków :) Archiwum sierpień 2012 713
kamilaedi Rozmowy o karmieniu piersią / butelką Dzieci urodzone w marcu 2012 446
umi2 Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków Jedynacy 2817
adddaaa Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci Dzieci urodzone w lutym 2011 2929
K Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku Staramy się 4608
K Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży Ciąża, poród, połóg 923
D Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 436
mamoośka Codzienne rozmowy Samotnych rodziców Archiwum Samodzielnych rodziców 25710
J Rozmowy (nie)kontrolowane Zwierzenia 54
M Poważne rozmowy Relacje rodzinne 43
aob66 Regulamin listopadówek Dzieci urodzone w listopadzie 2016 0
M Lista Listopadówek:) Dzieci urodzone w listopadzie 2015 38
R ZUS, KRUS, zasiłki, becikowe i inne podobne dylematy listopadówek 2013:) Dzieci urodzone w listopadzie 2013 13
R Pchli targ Listopadówek Dzieci urodzone w listopadzie 2013 147
R Lista Listopadówek - WĄTEK BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w listopadzie 2013 3
onanana Spotkanie Listopadówek!!! Dzieci urodzone w listopadzie 2011 10
remember.me Kuchnia Listopadówek Dzieci urodzone w listopadzie 2013 73
Crazy Girl Galeria Listopadówek 2012 Dzieci urodzone w listopadzie 2012 26
Ssabrinaa Lista rozpakowanych Listopadówek 2011 :-)) Bez komentarzy!!! Dzieci urodzone w listopadzie 2011 2
agrafka_7 Wątek gratulacyjny listopadówek 2010 !!!! Dzieci urodzone w listopadzie 2010 653
Violett Gorąca linia Listopadówek - BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w listopadzie 2010 82
Mysza84 Pyszności - kulinarne przepisy listopadówek :-) Dzieci urodzone w listopadzie 2010 64
Kasiiula Lista Rozpakowanych Listopadówek 2009 - bez komentarzy Archiwum mam listopadowych 11
Kasiiula Lista Listopadówek 2009 - bez komentarzy Archiwum mam listopadowych 9
Patija Spotkanie Listopadówek 2006 i ich Skarbów!!! Zapiski archiwalne listopadówek 215