reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :)

hehe temat do świntuszenia, chyba żadne podforum takiego nie ma :p:p

co do różnicy wieku to u nas prawie 10 lat jest... ale mój młodo wygląda a ja staro więc się wyrównało :p
Fifi, ja ze swoim chyba też muszę taką oczyszczającą rozmowę przeprowadzić.
 
reklama
Hehe Vinga a co źle? Widać że laski chcą o tym popisać to lepiej żeby był osobny wątek a nie w temacie o imionach taki temat poruszać :-D

I pogadaj...serio to bardzo oczyszcza atmosfere a facet odbiera nasze zachowania inaczej niż my myślimy... ja się bardzo zdziwiłam słowami męża wczoaj bo nie spodziewałam się wielu rzeczy...
 
Booooski kącik :) mój jest starszy o 4 ale ja mysle ze on ma 25 co ja .... a on sie myli ze mam tyle co on ....

Ja od poczatku z moim rozmawialam a ile ja sie wstydzilam bo cellulit bo rozstepy bo nie szczupła.. I nieraz sie zastanawiam co on we mnie widzi :eek: Kiedyś mu powiedziałam przeciez tyle dziewczyn a ja taka szaro bura mysz.. Na co on maja najpiekniejsza szaro buro myszko chodz tu do mnie tuli tuli ale ja sie wtedy nasluchalam komplementow i wszystkiego na raz... I od razu od tamtej pory jak cos w lozku albo poza mi nie pasuje wale jak w dym siadam na kolana gadam... Ale mnóstwo radosci i zero gniewu w rozmowach tylko zrozumienie ... I on mi probuje czasami na kolana siadac ale ja szybko se poddaje .. I sie zamieniamy miejscami :)
 
Fifka, sama to chciałam wczoraj zaproponować ale sen mnie zmógł :p dobrze zrobiłaś, przecież forum jest dla kobitek, skoro chcą kącik intymny - to będzie! :-)
Kajtek, jak wpisywałam cię na listę to zauważyłam wiek 19 latek i już trzecie dzieciątko w drodze :) ale młodziutką mamusię będą miały :)
 
Vinga to dobrze, bo troszkę się bałam ze zrobiłam to bez konsultacji :sorry:



Blue Kajtek to młodziutkie mamusie jesteście!! Ja zawsze chciałam być młodą mamą ale życie toczyło się dziwnymi rytmami... choć 25 lat to nie tak dużo na 2 dziecko :-D


Pustiszi kiedyś czytałam że faceci nie widzą cellulitu... to kobiety swoimi gadkami sprawiają że zaczynają się przyglądać bo dla nich to jeden grzyb...

Ja też mam celilit i to okropny... jak trochęschudnę - jak teraz to jeszcze nie wiadć za mocno... ale jak ważyłam więcej to aż wstyd tyłek pokazać :-D
 
O kurde :D a juz myslalam ze jestem najmlodsza :) w styczniu 21 i drugi dzidziuś :)
Ja w tej ciazy jakos kiepsko sie czuje i nie mam ochoty na amory łóżkowe :(
 
Vinga super pomysl z tym wątkiem... A kto by pomyslal ,ze to wszystko zaczeło sie tak niewinnie... Od Tobiasza:p
 
Blanka, Fifka założyła ten temacik :) też uważam że super pomysł :)
ja jakoś na cellulit nie zwracam uwagi, gorzej z rozstępami, bo te bardzo mnie denerwują
 
reklama
O super z tym wątkiem
Ale to Salli nasz świntuszka jedna pociągnęła wątek o Tobiaszu:-D, a nam nie trzeba było nawet nic mówić, same się rozgadałyśmy jak najęte :-D

Kajtek, Blue a Wasi mężowie to w 7-mym niebie być powinni, że takie młodziutkie żonki mają:-)
 
Do góry