reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :)

Ja po operacji jestem już rok i na szyi mam taką bliznę że masakra właśnie bliznowiec i wypukły na 5 mm więc raczej tam na dole też się tak zrobi, ginekolog zaczął mi to usuwać bez znieczulenia i się popłakałam tak bolało więc nieiwem co z tym, kazała przyjść jeszcze w kwietniu i wtedy spróboje wyciąć :/
 
reklama
No to ja w weekend poszalałam do dziś czuje :) dziewczyny musiałam sie maścią smarować taka rozgrzewająca bo zakwasy takie ze płakać mi sie chciało ale tez co do pologu chyba the end 5 dzien czysto :)
 
A ja mam ciagle takiego pietra jak przed pierwszym razem :( Nie wiem kiedy sie przemoge :( Boje sie I jakos tak mi wstyd. ..bo jak sie widze w lustrze to ..ehhhh
 
Marika piszesz ze u ciebie sucho u mnie na odwrót jeszcze nie dostałam okresu a karmie mm za to leci ze mnie śluz nie upławy bo jest to przezroczyste ale dużo tego bardzo bez wkładki ani rusz !!!

Vinga anbas nie jesteście jedyne :( ja sie krępuje jak patrzę sama na swoje piersi a co dopiero na mysl ze R je widzi i dotyka :( mam małe rodzyny a na dodatek nie ma w nich mięśnia tylko dwa małe flaki :( jakby ktos z balonów powietrze spuścil :( moze rozstepow kosmicznych nie mam raczej stare po Julii bo nowych nie widze schudlam strasznie 20 kg w 8 tyg !!!! I tym sposobem wisi skura na brzuchu szczególnie jak sie nachlyle :(

Ach w nosie z tym modelka nigdy nie byłam i juz napewno nie będę !!!:) chodzi mi tylko o samopoczucie :(
 
halo! jest tu kto? W związku z tym, że chyba już wszystkie jesteśmy po wizytach u gina i mamy zielone światełko na igraszki w sypialni mam do was pytanko: na jakie metody antykoncepcyjne się zdecydowałyście? Mi lekarz przepisał tabletki Symonette, nie jestem jakoś przekonana ale biorę, bo my z mężem często w łóżku się spotykamy a w najbliższym czasie chcemy wykluczyć ciążę.
 
Ja też nie jestem do końca przekonana ale z tych samych powodów, co ty elama, biorę Cerazette. Tylko kurczę, u mnie problem z systematycznością, muszę przez to opakowanie wyrobić sobie nawyk brania tabletek na czas bo nigdy wcześniej się tak nie zabezpieczałam i nieprzyzwyczajona jestem...
 
reklama
malinka - ja wcześniej też brałam tabletki i zapominałam. maż musiał mi kilka razy do pracy przywozić więc teraz żeby tego uniknąć ustawił mi przypomnienie w telefonie. Poki co - sprawdza się :-D
 
Do góry