reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :)

Fifka, ja też nie mam. Karmie w dzień często, ale w nocy przerwy 4-6 h się zdarzają. Krwawienia ani plamienia od zakończenia połogu nie było żadnego. Ale od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze, więc obawiam się, że nadchodzi :-( Oby jeszcze nie...
 
reklama
na poczatku w ogole nie mialam, dopiero po 2 opakowaniu dostalam, 2 dni po 28 pigulce, czyli jak na ulotce, trwalo 2 dni, baaardzo skape krwawienie. Ale u mnie zawsze malo kwrawilo i bezbolesnie sie odbywalo. Na razie ten jeden @ byl, teraz czekam na drugi. Wczesniej bralam jakies minipiguly dla karmiacych, to wcale nie mialam. Moj gin mowi, ze nawet jak sie piersia nie karmi, a ja tylko 3 miesiace karmilam, to okres moze nie pojawiac sie dlugo, czasem pol roku, to indywidualna sprawa.
 
Acha no ja mam te 21 tab 7 dni przerwy powinnam dostać @ 4 dni temu nigdy nie miałam na tabl tak ze nie było @ ale uspokoiłas mnie :)
 
nie wiem gdzie napisać to walne ło tu:-D
skończyłam karmić piersią i teraz mam pytanie takie: czy po tabl. lepiej iść teraz(przed okresem zeby zacząć brać jak dostanę) czy jak już dostanę i mi się skończy i od następnego zaczynać???
 
Milusia, wg moich doświadczeń to lepiej to zrobić w ciągłości. Ale to moje prywatne zdanie ;) zapytaj swojego gina najlepiej
 
reklama
Do góry