reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymny problem

kachutka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Sierpień 2008
Postów
668
Miasto
Katowice
Drogie Koleżanki, może któraś z Was spotkała się z czymś takim...Otórz od prawie dwóch tygodni mój 5-letni synek skarży się na swędzenie jąderek...Skórka na jąderkach zrobiła mu się sucha, zaczerwieniona, trochę się łuszczy...Oczywiście pierwsze co pomyślałam, że to jakaś alergia, więc zmieniłam proszek na taki dla dzieci, do kąpieli używamy tylko oilatum i zaczęłam mu to smarować sudocremem. Jak smarujemy to jest ok, ale jak nie posmarujemy to od razu skóra robi się sucha.
Pani w aptece poleciła maść clotrimazolum, w razie gdyby był to jakiś grzybek, ale też nie pomogło. Zapisałam synka do dermatologa, ale dopiero na przyszły tydzień...Poradźcie jakie są dobre kremy nawilżająco-natłuszczające, które mogą mu sprawić ulgę i czy ktoś miał z takim problemem doczynienia. Z góry dzięki!
 
reklama
witaj! ja mam synka zaledwie rocznego ale ten sam problem co Ty... ja smaruję bepantenem i pomaga, tylko że u nas to pewnie przez pieluszki tzn dlatego że mały non stop w nich chodzi a u Twojego synka może to faktycznie jakaś alergia
 
reklama
Do góry