reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INVIMED - Wroclaw

Propozycja była trochę kusząca. No bo w grudniu już by było po wszystkim. Duża szansa że się uda. Od piątku o tym myślę, a może.
 
reklama
Hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam. Jestem po punkcji jajników 28.09, transfer odroczony bo miałam ponad 15 komórek pobranych. Czekają na nas 2 mroziaczki ❄️❄️ 🙂 rozpoczęłam cykl na estrofemie czekam na wizytę u lekarza i na termin transferu. Zobaczymy co z tego wyjdzie 🤔
Jak tam dziewczyny u was?
 
Bella zaglądasz tu jeszcze? Ja zrobilam sobie krótka przerwę, wyłączyłam się... trochę problemów w pracy, jakaś chora atmosfera. Koniec końców rozwiązałam umowę i przebywam na zwolnieniu lekarskim.... wczoraj byliśmy w klinice i mam rozpisane leki. Zaczynam w następnym cyklu. Trochę się boję. I tak patrzę na Twój wcześniejszy wpis i też mam menopur z tą samą dawka. Napisz co u Ciebie 😊
 
Hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam. Jestem po punkcji jajników 28.09, transfer odroczony bo miałam ponad 15 komórek pobranych. Czekają na nas 2 mroziaczki ❄️❄️ 🙂 rozpoczęłam cykl na estrofemie czekam na wizytę u lekarza i na termin transferu. Zobaczymy co z tego wyjdzie 🤔
Jak tam dziewczyny u was?
U mnie... jak poniżej w poście... a co z Twoimi mrozaczkami i transferem?
 
reklama
U mnie... jak poniżej w poście... a co z Twoimi mrozaczkami i transferem?
Bella zaglądasz tu jeszcze? Ja zrobilam sobie krótka przerwę, wyłączyłam się... trochę problemów w pracy, jakaś chora atmosfera. Koniec końców rozwiązałam umowę i przebywam na zwolnieniu lekarskim.... wczoraj byliśmy w klinice i mam rozpisane leki. Zaczynam w następnym cyklu. Trochę się boję. I tak patrzę na Twój wcześniejszy wpis i też mam menopur z tą samą dawka. Napisz co u Ciebie 😊
Hej, pobrali tylko 2 komórki i 2 podali w 3 dobie. Ciąża biochemiczna. Przy mojej chorobie przed transferem wycisza się macicę. Czego nie miałam okazji zastosować. No bo nikt tego nie zaproponował. Także przeprowadzili tylko procedurę. I nic więcej. Atosiban sama zaproponowałam to podali
Zmieniłam po tym klinikę. I teraz jestem właśnie na wyciszaniu.
 
Do góry