reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Invitro Czechy

reklama
Moje wrażenie bardzo dobre ja zdecydowała się finalnie na Reprofit w Ostrawie. Wszyscy mili i sympatyczni. Stały kontakt mailowy w razie jakich kolwiek wątpliwości. Są koordynatorki które mówią PO Polsku i są obecne przykażdej wizycie u lekarza. Plusem było też to że mąż mógł być ze mną przy transferze i widzieć zarodki najpiier na ekranie. A potem na usg jak byłam po transferze. W Polsce tego nie było. Bynajmniej ja nie miałam. Co do pytania gdzie zależy jaki macie problem i co Was interesuje. Pozdrawiam.
Również trzymam kciuki ❤️ u nas problemem jest słaba jakość nasienia. Powiedz mi proszę ile razy byłaś w Czechach? Jestem spod Lublina i dla nas to naprawdę długa wyprawa 🙈 no i jak finansowo?
 
Powodzenia ❤️ powiedz proszę,czy jesteś zadowolona? Ile razy byłaś na wizycie? No i jak to wygląda finansowo 🤗
Cześć Izuha,
Jestem bardzo zadowolona. To nasza pierwsza próba i nie mam porównania z innymi klinikami, ale cieszę się, że tę wybrałam. Wszyscy są bardzo pozytywnie nastawieni i czuję się zaopiekowania. Jedyny minus to czas oczekiwania (nawet jeśli jesteśmy umówieni na określoną godzinę na wizytę, to czasem jest spore opóźnienie).
Jeździmy w sumie z każdą sprawą- na każde USG i badania, więc wizyt było już chyba koło 8-9 (musiałabym sprawdzić kalendarz), ale mamy tylko 2h w jedną stronę.
Co do finansów to jak dotąd około 45000 koron. Nie liczę leków, które kupowałam na wystawione w klinice recepty.
 
Również trzymam kciuki ❤️ u nas problemem jest słaba jakość nasienia. Powiedz mi proszę ile razy byłaś w Czechach? Jestem spod Lublina i dla nas to naprawdę długa wyprawa 🙈 no i jak finansowo?
Jesli nie masz problemów imunologiczych to śmiało Lachcina. Jest mistrzem w stymulacji a Lenka nawet z plemników 0 % umie wyczarować zarodki dające ciąże sama znam taki przykład. My zdecydowaliśmy się na az dlatego wybrałam Reprofit nie miałam już siły znów przechodzić przez to samo. Chciałam spróbować czego co ma większą skuteczność. Choć wiado gwarancji nik nie da.
 
Cześć Izuha,
Jestem bardzo zadowolona. To nasza pierwsza próba i nie mam porównania z innymi klinikami, ale cieszę się, że tę wybrałam. Wszyscy są bardzo pozytywnie nastawieni i czuję się zaopiekowania. Jedyny minus to czas oczekiwania (nawet jeśli jesteśmy umówieni na określoną godzinę na wizytę, to czasem jest spore opóźnienie).
Jeździmy w sumie z każdą sprawą- na każde USG i badania, więc wizyt było już chyba koło 8-9 (musiałabym sprawdzić kalendarz), ale mamy tylko 2h w jedną stronę.
Co do finansów to jak dotąd około 45000 koron. Nie liczę leków, które kupowałam na wystawione w klinice recepty.
Zazdroszczę, że macie tak blisko 💜 mieszkając tak daleko, muszę brać pod uwagę każdy argument 🙈 czy płacisz po każdym zakończonym etapie? Jeżeli tak, to jaki jest koszt transferu? Badania też robiłaś na miejscu i zawarte są w tej kwocie ok 45tys?
 
Jesli nie masz problemów imunologiczych to śmiało Lachcina. Jest mistrzem w stymulacji a Lenka nawet z plemników 0 % umie wyczarować zarodki dające ciąże sama znam taki przykład. My zdecydowaliśmy się na az dlatego wybrałam Reprofit nie miałam już siły znów przechodzić przez to samo. Chciałam spróbować czego co ma większą skuteczność. Choć wiado gwarancji nik nie da.
U nas właśnie morfologia leży po całości. Nie dość, że sukinsynów mało to jeszcze uszkodzone. Ale co nam zostaje? Trzeba walczyć! I głęboko wierzę, że nam wszystkim tutaj się uda💜
 
Zazdroszczę, że macie tak blisko 💜 mieszkając tak daleko, muszę brać pod uwagę każdy argument 🙈 czy płacisz po każdym zakończonym etapie? Jeżeli tak, to jaki jest koszt transferu? Badania też robiłaś na miejscu i zawarte są w tej kwocie ok 45tys?
Z tego co wiem, można się umówić na cześć konsultacji on-line a USG np. sprawdzające wzrost pęcherzyków robić u swojego lekarza.
Badania wstępne zlecił mi mój lekarz i robiłam je w Polsce (nie wliczałam do tej kwoty), ale dr Lachcina powiedział, że nie wszystkie były potrzebne.
Pierwsza konsultacja jest bezpłatna (nasza trwała ponad godzinę) i można ją zrobić zdalnie. W trakcie procedury miałam dwa razy pobieraną krew (przed pobraniem- wtedy również mój partner i teraz przed transferem) i za te badania płaciłam w klinice.
 
U nas właśnie morfologia leży po całości. Nie dość, że sukinsynów mało to jeszcze uszkodzone. Ale co nam zostaje? Trzeba walczyć! I głęboko wierzę, że nam wszystkim tutaj się uda💜
My mamy podobnie, choć badania dotyczące jakości plemników robiliśmy w Polsce i w Czechach skomentowano, że one zwykle wychodzą gorzej niż jest w rzeczywistości.
Dodatkowo problemem jest mój wiek i niskie AMH, ale też wierzymy, że się uda💙
 
reklama
@Anulka14.08 jak Kochana u Ciebie? @izuha a i Ciebie jak tam klinika wybrana?

Cześć,
Długo się nie odzywałam, ale musiałam się troszkę ogarnąć.😓
Moja ciąża okazała się pozamaciczną i zakończyła się poronieniem w ubiegły czwartek😭.
Oczywiście zarodek przestał się rozwijać już wcześniej (co potwierdziłam u mojego gina 11.04.)
Teraz się zastanawiam czy próbować po raz kolejny...
Zbieram siły.
 
Do góry