reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irlandzkie mamy 2011

reklama
Asienka - Gratki dla Zuzi!

Taycia, Gratki dla Twojego Szymka. Adas przypelzal dzis do kuchni i wrocil do pokoju z powrotem :) na miekkim siedzi sam - na twardym leci na boki, ale walczy :D

cysta nie jest za duza, podobno ok 5mm - bylismy ostatnio u lekarza to powiedzieli zeby sie nie martwic bo po vacum to podobno bardzo czeste jest. wiec bedziemy cierpliwie czekac.

a co do opiekunki to nie chcialam. nie wiem moze dlatego, ze widzialam jak opiekunki (nie)opiekowaly sie moim bratem i jakos zrazona jestem. ze zlobka zdarza mu sie wrocic ze sniadaniem pod nosem, ale lgnie do dzieci tak bardzo, ze nie wiem.

Ja pracuje ostatnie 2 tygodnie. postanowilam odejsc bo juz sily nie mam (troche bardziej skomplikowana sprawa), no ale bede szukala pol etatu dla siebie na max 3 dni i pomagala mezowi ze sklepem.

A drugiego dzidziusia kiedy planujecie? Ja tez bym chciala, ale maz nie chce predzej niz za min 3 lata...
 
Josia - jak widac u mnie na suwaczku... :-D dzidzia pojawi sie pod koniec pazdziernika... planowalismy dzidzie na 2013,ale zycie zweryfikowaly plan za Nas :-D
 
reklama
Do góry