reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irlandzkie mamy 2011

reklama
Troche mnie tu nie bylo. ale strasznie nerwowy okres ostatnio. Maz rozkreca swoj biznes, ja odeszlam z pracy (w koncu sie zdecydowalam), i szukam nowej, na pol etatu. Mam nadzieje ze bedzie lepiej.


Taycia, GRATULACJE! kurde. Zazdroszcze ci, ze nie wiem. My bysmy chcieli zaczac starania o drugiego dzidziusia jak Adam bedzie mial 3 latka. na razie musimy stanac na nogi finansowo. ale kusi, oj jak kusi, zeby miec juz kolejnego maluszka! Takze niech dzidzia rosnie duza, zdrowa, i silna!


my rowno za miesiac do Polski. nie chce mi strasznie bo mam wrazenie, ze rodzice planuja nam zorganizowanie "cyrku obwoznego" - pokazywanie Adama ciociom, wujkom, kolezankom... na sama mysl robi mi sie slabo. pomijam fakt przebywania z moja matka pod jednym dachem i spotkanie oraz tydzien u tesciowej. masakra...
 
Do góry