reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irracjonalny lęk przed ciążą...

Dołączył(a)
7 Styczeń 2017
Postów
6
Witam. Może zacznę od tego, że mam 16 lat, zrobiłam to pierwszy raz, nie jestem doświadczona, wiem jak dochodzi do zapłodnienia i proszę bez złośliwości. Tak więc uprawiałam z chłopakiem petting. Najpierw ja, potem on, jednak po jego wytrysku, kiedy zakładałam bieliznę mogłam mieć spermę na ręce i dotknąć w miejscu, gdzie przylega do pochwy. Dziś powinnam dostać okres.. Lecz jego nie ma. 13 dni po tym wydarzeniu zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywnie. Czy był już wiarygodny? Czy w ogóle podczas pettingu można zajść w ciążę? Strasznie się denerwuję...
 
reklama
Mało prawdopodobne według mnie... test będzie wiarygodne min. Tydzień po planowanym terminie okresu..
Jak byłoby cudownie gdyby tak łatwo i szybko zachodziło sie w ciążę... nie wierzę...
 
Kiedyś był taki dowcip że gdybyś zaszła to wtedy oznaka byłaby gwiazda na niebie i trzej królowie. No generalnie mało prawdopodobne, bardzo mało,z czegoś takiego. Stres, młody wiek- nie ma co liczyć że cykl będzie jak w zegarku.
 
Jednak bardzo się boję, że mógł coś przenieść na palcach, a ja tego nie zauważyłam. Na stosunek się nie godzę właśnie ze strachu przed ciążą, chociaż chłopak bardzo nalega. Ale aktualnie nie mogę się na niczym skupić i ryczę. Jeszcze nie mam z kim o tym porozmawiać. Od tygodnia bolą mnie piersi, zawsze po tym tygodniu przychodziła miesiączka, a teraz nic. Już tego nie wytrzymuję.
 
Jest bardzo mała szans by plemnik przeżył na palcu i jeszcze miał odpowiednią żywotność by zapłodnić komórkę jajowa więc jak dla mnie to na 99,9999% w ciąży nie jesteś.
Test jest sens robić w dniu spodziewanej miesiączki bo wcześniej może wyjść negatywny mimo ciąży
 
Nie martw się to nie jest możliwe zapewniam Cię :) to nie tak łatwo zajść w ciążę. I zgadzam się ze opóźnienie może wynikać ze stresu! Kochana idź do lekarza po co dalej się stresować? On rozwieje Twoje wątpliwości jeśli nie dowierzasz testom. :)
 
Dziękuję ślicznie za odpowiedzi. Jedynie co mnie martwi to to, że całkowicie przestały boleć mnie piersi co zawsze skutkuje okresem. Tak się denerwuję, że nie mogę spać, cała się trzęsę i mi niedobrze. Chciałabym już być spokojna i z okresem. Zaraz chyba umrę...
 
To idź zrób test z krwi on jednoznacznie wykaże na tym etapie co i jak. 20-30 zł kosztuje, nie musi być na czczo: beta hCG. Tym stresem tylko sobie jeszcze dodatkowo przedłużasz przyjście okresu.
 
reklama
Do góry