reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ja jak brałam acard miałam cały czas potop. I kazali mi odstawiać na czas okresu. Ale może to kwestia indywidualna.

Izzy_j kciuki za powodzenie transferu. 👍😀

Ja właśnie nie wiem, czy jestem jakaś nadwrażliwa. 🤷 Zawsze miałam bolesne owulację, ale teraz dostałam zastrzyk 36 h przed zabiegiem, żeby była pewność, że pęknie na czas i już sam jajnik mnie boli tak okropnie, że spać nie mogłam, siedzieć nie mogę i wymiotuję (to może że stresu), więc boję się, że w trakcie będzie jeszcze gorzej, ale chyba spróbuję bez. W końcu drożność przeżyłam.
Spokojnie nic się nie bój, sam zabieg trwa dosłownie chwilę
 
reklama
Ja jak brałam acard miałam cały czas potop. I kazali mi odstawiać na czas okresu. Ale może to kwestia indywidualna.

Izzy_j kciuki za powodzenie transferu. 👍😀

Ja właśnie nie wiem, czy jestem jakaś nadwrażliwa. 🤷 Zawsze miałam bolesne owulację, ale teraz dostałam zastrzyk 36 h przed zabiegiem, żeby była pewność, że pęknie na czas i już sam jajnik mnie boli tak okropnie, że spać nie mogłam, siedzieć nie mogę i wymiotuję (to może że stresu), więc boję się, że w trakcie będzie jeszcze gorzej, ale chyba spróbuję bez. W końcu drożność przeżyłam.
Pamiętaj żeby na zabieg mieć pełen pęcherz, to bardzo ułatwi wejściem cewnikiem😃
 
Oooo tak ja zapomniałam wody przed wyjazdem i z 15 minut przed transferem leciałam do sklepu po wodę [emoji134]wypiłam prawie ciurkiem ale i tak nie miałam pełnego pęcherza bo za późno
U mnie w klinice jest dystrybutor z wodą, nieraz widziałam jak z sali biegnie dziewczyna po wodę 😅
 
reklama
Do góry