reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ja niestety nie mogę znaleźć kliniki w wawie, która ma terminy bliższe niż październik przyszłego roku z dofinansowaniem, wiec będę wdzięczna za podrzucenie miejsca, gdzie może wpisaliby mnie na termin w tym roku. Spelniam wszystkie warunki, a i tak terminy takie, że mogą zabić. 😀
Zobacz sobie moja poprzednia odpowiedz. Ja wczoraj uzupelnilam formularz i dzisiaj do mnie zadzwonili z kliniki, potem zweryfikowali czy spelniam warunki i umowili termin na poczatek sierpnia. Pierwsza wizyta na zoomie online (chociaz nie wiem jeszcze czy chce zmieniac lekarza)
 
Dziewczyny, a miała któraś z Was podwyższone DHEA-S?
Norma do 340, a ja mam 371. Powinnam się martwić?
Ja nie robilam nigdy tego badania, a wlasnie planuje, gdzies przeczytalam ze z niskim amh wazna jest suplementacja DHEA bo moze wplynac na poprawe jakosci komorek tylko wlasnie zeby wczesniej zrobic badania
 
U mnie to zlecone przed podejściem do ivf, kompletuje badania.
Ja mam AMH ponad 10, wiec.. cholercia wie co tam się w środku dzieje :/
Ja nie robilam nigdy tego badania, a wlasnie planuje, gdzies przeczytalam ze z niskim amh wazna jest suplementacja DHEA bo moze wplynac na poprawe jakosci komorek tylko wlasnie zeby wczesniej zrobic badania
 
No dokładnie sekundy i odlot po tym znieczuleniu [emoji1787]u mnie w Szczecinie też bardzo dobra opieka
Wszytko ok. Punkcja dosłanie trwa chwilę, moment zasypiasz, za chwilę się budzisz więc nic się nie stresuj[emoji6] na sali jest personel, bo chwilę się pytają czy wszystko ok. Leżysz dwie godziny i do domku.
 
reklama
Do góry