reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Hej dziewczynki z najświeższych info będę miała indukcję w poniedziałek jeśli przez weekend nie urodzę. Troszkę się boje ale już się zapowiedziałam że będę chciała skorzystać ze znieczulenia żeby byli tego świadomi.
Hejka ☺️ Poniedziałek już tuż ,tuż a może w weekend nieoczekiwanie się rozkreci akcja . Trzymam mocno kciuki ✊✊ To już teraz tylko chwileczka , rozumiem w szpitalu to w ogóle inny jest tryb czasowy jakby stał w miejscu ale zleci już teraz .
 
Dziewczyny wiem że nic nie wiem. Dwie ginki mnie oglądały. Generalnie w środku wszystko ok nie ma żadnej widocznej przyczyny plamienia zresztą wszystko czyste w jamie macicy jest mały pęcherzyk ale naprawdę maleńki. Prawy jajnik niefajny ale obie stwierdziły że to najprawdopodobniej zmiana czynnościowa (cokolwiek to znaczy - torbiel?) w przyszłą sobotę do kontroli.
 
No skurcze zaczynam już powoli czuć i zaczol mi po kawałeczku czop odchodzić. Więc może coś się zacznie.
Hejka [emoji3526] Poniedziałek już tuż ,tuż a może w weekend nieoczekiwanie się rozkreci akcja . Trzymam mocno kciuki [emoji110][emoji110] To już teraz tylko chwileczka , rozumiem w szpitalu to w ogóle inny jest tryb czasowy jakby stał w miejscu ale zleci już teraz .
 
reklama
Dziewczyny wiem że nic nie wiem. Dwie ginki mnie oglądały. Generalnie w środku wszystko ok nie ma żadnej widocznej przyczyny plamienia zresztą wszystko czyste w jamie macicy jest mały pęcherzyk ale naprawdę maleńki. Prawy jajnik niefajny ale obie stwierdziły że to najprawdopodobniej zmiana czynnościowa (cokolwiek to znaczy - torbiel?) w przyszłą sobotę do kontroli.
To dobrze, że czyściutko j jest widoczny pęcherzyk 🙂 teraz czekamy na zarodek i serduszko 🥰
 
Do góry