reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
DOKŁADNIE!!! Właśnie o to mi chodzi zwłaszcza że wszędzie czytam że ten rozm pęcherzyka na tym etapie jest ok a ona jakby była zdziwiona, no ale w sumie to dobrze rokuje, no ale w sumie to jeszcze skonsultuję... no to JAK w końcu?? o_O Ja naprawdę po moich przejściach jestem zahartowana ale lubię też konkrety a tu takie nie wiadomo co... dlatego włączyłam autopilot robię co mam robić w ramach szerokopojętego dbania o siebie i przestrzegania poleceń i tyle... :)
Powiem Ci, że cała ciąża to jest niewiadoma. Od wizyty do wizyty człowiek się martwi i zastanawia czy wszystko będzie ok, później prenatalne (jedne, drugie, trzecie), a jak urodzisz to znowu niewiadoma, bo czy wszystko z maleństwem ok, czy jest zdrowe, czy tak to ma wyglądać, czy dobrze wszystko robię itd. Dlatego chociaż Ci lekarze właśnie powinni rozwiewać część wątpliwości, wiadomo nie gwarantować, bo tak się nie da do końca, ale konkretnie przedstawić sytuacje i tyle.
 
reklama
Hej dziewczyny, wysylam Wam pozdrowienia z Tatr:) :) mam kilka dni calkowitego resetu bo mam mega slaby zasieg i ciagle chodze po górach :) trzymam za Was kciuki zeby wszystko bylo ok!! wiekszosc postow nadrobie po powrocie bo wyrywkowo czytam tylko jak mi sie strona zaladuje w wolnym czasie.... Ale.. Tak bardzo tego potrzebowalam taki reset to super sprawa od kilku dni glownie mysle o tym ze nie mam sily, mam zakwasy, trasa ciężka itp a nie o in vitro... Tak mi tego brakowało
 
Hej dziewczyny, wysylam Wam pozdrowienia z Tatr:) :) mam kilka dni calkowitego resetu bo mam mega slaby zasieg i ciagle chodze po górach :) trzymam za Was kciuki zeby wszystko bylo ok!! wiekszosc postow nadrobie po powrocie bo wyrywkowo czytam tylko jak mi sie strona zaladuje w wolnym czasie.... Ale.. Tak bardzo tego potrzebowalam taki reset to super sprawa od kilku dni glownie mysle o tym ze nie mam sily, mam zakwasy, trasa ciężka itp a nie o in vitro... Tak mi tego brakowało
super, wypoczywaj 😃
 
Hej, niestety nie znam tej kliniki, ale pierwsza iui ja maialam robione w szpitalu matki i noworodka w kielcach i nie polecam w zadnym wypadku leczenia sie tam. Co do lekarzy poszukaj mkze opinii w internecie ale jesli pracują Ci sami co w tym szpitalu to nie polecam.
kochana a możesz coś więcej powiedzieć na ten temat? Ja idę na pierwszą konsultacje do P. Radwan, miałam może z nim styczność?
 
Hej dziewczyny, wysylam Wam pozdrowienia z Tatr:) :) mam kilka dni calkowitego resetu bo mam mega slaby zasieg i ciagle chodze po górach :) trzymam za Was kciuki zeby wszystko bylo ok!! wiekszosc postow nadrobie po powrocie bo wyrywkowo czytam tylko jak mi sie strona zaladuje w wolnym czasie.... Ale.. Tak bardzo tego potrzebowalam taki reset to super sprawa od kilku dni glownie mysle o tym ze nie mam sily, mam zakwasy, trasa ciężka itp a nie o in vitro... Tak mi tego brakowało
Super ☺️ Miłego wypoczynku 😘
 
Eh no i wygląda na to że czeka mnie wizyta na IP. Zaczęłam plamić, nie żywa krew ale śluz zabarwiony na różowo i jest tego trochę. Na razie wzięłam nospę i leżę, poczekam na męża i pojedziemy chociaż dziś oprócz badania i tak pewnie nic nie zrobią a ja absolutnie nie mam ochoty jechać do TEGO szpitala. Zastanawiam się czy to może być z tej torbieli na prawym jajniku bo przecież wszystko inne super na usg 2 dni temu.
 
Eh no i wygląda na to że czeka mnie wizyta na IP. Zaczęłam plamić, nie żywa krew ale śluz zabarwiony na różowo i jest tego trochę. Na razie wzięłam nospę i leżę, poczekam na męża i pojedziemy chociaż dziś oprócz badania i tak pewnie nic nie zrobią a ja absolutnie nie mam ochoty jechać do TEGO szpitala. Zastanawiam się czy to może być z tej torbieli na prawym jajniku bo przecież wszystko inne super na usg 2 dni temu.
Jedź i zasięgnij opinii innego lekarza. Może będzie bardziej konkretny
 
reklama
Do góry