reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Mogę wypowiedzieć się jeśli chodzi o Czechy i klinikę Unica. Polecam naprawde. Dzis mialam punkcję. Opieką super, w cenie leki. Pierwsze Usg moxna robić w Polsce, potem reszta u nich. Stały kontakt z koordynatorem, na miejscu bez problemu z językiem. Lekarze rozumieją po polsku a część nawet mówi po polsku. Po punkcji zagladala do mnie pielęgniarka co 10 min, lekarz przyszedł opowiedzieć co było robione i co dalej. Zarodki hoduja do 6 doby
 
reklama
moje pytanie zaginelo wiec zapytam jeszcze raz. czy ktos po nieudanych inseminacjach zdecydowal sie na invitro? znalazlam klinike w Czechach Europe IVF maja super opinie i chcialabym tam pojechac ale fajnie by bylo pogadac z kims kto tam byl i ją zna. Dzieki
Gdybyś chciała cennik i inne szczegóły to mogę wysłać na maila ;-)
 
Mogę wypowiedzieć się jeśli chodzi o Czechy i klinikę Unica. Polecam naprawde. Dzis mialam punkcję. Opieką super, w cenie leki. Pierwsze Usg moxna robić w Polsce, potem reszta u nich. Stały kontakt z koordynatorem, na miejscu bez problemu z językiem. Lekarze rozumieją po polsku a część nawet mówi po polsku. Po punkcji zagladala do mnie pielęgniarka co 10 min, lekarz przyszedł opowiedzieć co było robione i co dalej. Zarodki hoduja do 6 doby
Ile pęcherzyków pobrali? 😉
 
Mrozaczki. Tu w Czechach u młodych rzadko robia od razu transfer. Są ostrożni bo mam wysokie amh i bali się hiperstymulacji
To tak jak ja. Ale uważam że to dobrze, mi lekarz mówił że jakość blastek po rozmrożeniu jest taka sama jak świeżych, organizm ma czas żeby dojść do siebie i na spokojnie przyjąć kropeczki 😃
 
Jak się czujesz ? :-)
A powiem Ci że dobrze 🙂 piersi bolą ale to od samego początku i już się przyzwyczaiłam, jedyne co mi dokucza to ataki snu 😳 siedzę w pracy i od razu śpiączka taka że nie wiem jak to opanować 😁 wczoraj położyłam się spać to komara walnęłam od 17 do 20 😳 aż mi było żal tego dnia ale co zrobić jak się chce spać.hehehe. A poza tym żadnych innych męczących objawów póki co 🙂
 
reklama
A powiem Ci że dobrze 🙂 piersi bolą ale to od samego początku i już się przyzwyczaiłam, jedyne co mi dokucza to ataki snu 😳 siedzę w pracy i od razu śpiączka taka że nie wiem jak to opanować 😁 wczoraj położyłam się spać to komara walnęłam od 17 do 20 😳 aż mi było żal tego dnia ale co zrobić jak się chce spać.hehehe. A poza tym żadnych innych męczących objawów póki co 🙂
Ciesze się Kochana. Śpij na zdrowie. Ciekawe kiedy widac bliźniaczy brzusio ❤❤
 
Do góry