reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ja dzis 4dc, drugi z zastrzykami Ovaleap. 22go monitoring i pewnie 23go trzecia iui.
Tak sie zastanawiam i mysle nad dalszym planem… moze wy mi podpowiecie co robic gdyby 3 iui nie wyszlo.
Dr zapowiedziala mi 6 iui a potem in vitro. Jestem w NL wiec tu wszystko na ubezpiwczenie. Mam (od kilku dni😂) 39 lat. Regularne owulacje, drozne jajowody, hormony (oprocz skaczacego od niedawna TSH i wysokiego Andy-TG). Nasienie milego superanckie.
Jak myslicie, podchodzic dalej do iui, prosic o invitro czy szukac glebiej przyczyny problemu. Staramy sie ponad 1,5 roku.
 
Ja dzis 4dc, drugi z zastrzykami Ovaleap. 22go monitoring i pewnie 23go trzecia iui.
Tak sie zastanawiam i mysle nad dalszym planem… moze wy mi podpowiecie co robic gdyby 3 iui nie wyszlo.
Dr zapowiedziala mi 6 iui a potem in vitro. Jestem w NL wiec tu wszystko na ubezpiwczenie. Mam (od kilku dni😂) 39 lat. Regularne owulacje, drozne jajowody, hormony (oprocz skaczacego od niedawna TSH i wysokiego Andy-TG). Nasienie milego superanckie.
Jak myslicie, podchodzic dalej do iui, prosic o invitro czy szukac glebiej przyczyny problemu. Staramy sie ponad 1,5 roku.
Ja robiłam 6 inseminacji i szczerze, żałuję że szybciej nie poszłam w in vitro. Mówisz że masz 39 lat, ja bym nie czekała tylko szła w in vitro. Tam masz poszerzoną diagnostykę a czas jest tutaj ważny, głównie chodzi o rezerwę jajnikową.
 
Ja dzis 4dc, drugi z zastrzykami Ovaleap. 22go monitoring i pewnie 23go trzecia iui.
Tak sie zastanawiam i mysle nad dalszym planem… moze wy mi podpowiecie co robic gdyby 3 iui nie wyszlo.
Dr zapowiedziala mi 6 iui a potem in vitro. Jestem w NL wiec tu wszystko na ubezpiwczenie. Mam (od kilku dni😂) 39 lat. Regularne owulacje, drozne jajowody, hormony (oprocz skaczacego od niedawna TSH i wysokiego Andy-TG). Nasienie milego superanckie.
Jak myslicie, podchodzic dalej do iui, prosic o invitro czy szukac glebiej przyczyny problemu. Staramy sie ponad 1,5 roku.
Trzymam mocno kciuki ✊✊ Żeby się udało i nie musiałaś myśleć o dlaszych planach B. 😘 No ale zawsze trzeba mieć jakiś... Myślę że jeżeli tak jak napisałaś, w razie gdyby 3 inseminacja nie wyszła -"odpukać" to też na Twoim miejscu rozważałabym in vitro szkoda czasu . Ale to oczywiście Wasza decyzja i zrobicie jak uważacie . 🥰 Myśl pozytywnie aby in vitro nie było potrzebne ☺️
 
Ja robiłam 6 inseminacji i szczerze, żałuję że szybciej nie poszłam w in vitro. Mówisz że masz 39 lat, ja bym nie czekała tylko szła w in vitro. Tam masz poszerzoną diagnostykę a czas jest tutaj ważny, głównie chodzi o rezerwę jajnikową.
tak wlasnie myslalam zeby nie tracic czasu I sprobowac 3, max 4 razy i prosic o invitro.
Dzieki za podpowiedz 😘
 
reklama
Do góry