reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
No ja też tak mam. Niby jestem spokojna ale jak się kładę na USG a lekarz się w mojej ocenie za długo przygląda to już mam dosyć 😂 a jak pomyślę o połówkowych to mam zawał prawie 😳
No dokładnie ☺️ mama o swoje dzieci już będzie się martwić do końca życia a jak już pojawia się na świecie to w ogóle a to kaszelek czy katarek już mamę niepokoi taka natura nasza kobieca. No to chyba jednak każdy ma strach przed USG tym bardziej jak wyczekiwane dzieciątka 🥰 a kiedy masz połówkowe? Ja mam 29 listopada prenatalne też będzie to stresujący dzień
 
reklama
No dokładnie ☺️ mama o swoje dzieci już będzie się martwić do końca życia a jak już pojawia się na świecie to w ogóle a to kaszelek czy katarek już mamę niepokoi taka natura nasza kobieca. No to chyba jednak każdy ma strach przed USG tym bardziej jak wyczekiwane dzieciątka 🥰 a kiedy masz połówkowe? Ja mam 29 listopada prenatalne też będzie to stresujący dzień
14 grudnia
 
A ja mam wizyte za tydzien i dowiem sie kiedy bedzie transfer, ale wydaje mi sie ze w kolejnym cyklu juz bo lekarz byl na urlopie a to bedzie moj 13 dzien cyklu wiec chyba sobie jeszcze poczekam a na razie staram sie o tym nie myslec i żyje zwykla codziennoscia:) :)
Aha rozumiem . Dobre podejście jak się nie myśli to szybciej czas leci i w ogóle człowiek nie czuje się taki poddenerwowany . Trzymam kciuki ✊✊😘 życzę z całego serca , że jak transfer będzie w grudniu żeby mieliście najpiękniejszy prezent na Święta ♥️
 
No tylko znowu nie chce mieszać...a znowu mój Doktor w klinice na wizycie serduszkowej skomentował jak chciałam,żeby zapisał mi dalej ten Utrogestan , że zapisze ale według niego nie potrzebuje tylko nie potrzebnie pieniądze wydam bo ciąża sama w sobie wytwarza progesteron ale wiadomo dla mojej psychiki mi zapisał żeby byłam spokojniejsza. On w ogóle jakoś dziwnie podchodzi co do progesteronu 😏
Bo wszystkie badania pokazują, że jeżeli nasz organizm nie wytworzy proga, to leki go nie zastąpią. Polacy kochają leki i ciężko nam wyjść od lekarza bez pełnej torby 🙂
 
reklama
Do góry