reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hehe, z jednej strony tak, ale z drugiej w pracy to jest dość kłopotliwe.. [emoji28][emoji28]
Tak, jeszcze w piątek badam betę i inne hormony plus wieczorkiem usg.
Dzis nie wytrzymałam i zrobiłam test, pokazał mi ok 5 tydzień wiec wierze, ze beta rosnie ladnie.. staram się nie nakręcac!
Ciesz się póki możesz...[emoji28] zaparcia to dopiero hard core [emoji57] mi nawet delikatne leki nie pomagają. Suszone Śliwki i morele też nie. Ale jakby co polecam olej lniany :D łyżka wieczorem i rano po sprawie :D
Robisz jeszcze betę?
 
reklama
Hehe, z jednej strony tak, ale z drugiej w pracy to jest dość kłopotliwe.. [emoji28][emoji28]
Tak, jeszcze w piątek badam betę i inne hormony plus wieczorkiem usg.
Dzis nie wytrzymałam i zrobiłam test, pokazał mi ok 5 tydzień wiec wierze, ze beta rosnie ladnie.. staram się nie nakręcac!
Napewno rośnie 😃
 
Hej Kobietki.
Ja tutaj z takim małym zapytaniem, zaczelam 5 tydzień.. mdlosci nie ma, ale miewam .. luźniejsze wyproznienia[emoji28] [emoji85]
Czy któraś tak miała? Nie wiem czy mam się martwić czy to efekt uboczny lekow i aktualnego stanu [emoji848]? Czy mam pisać do Doktor?
Nie mam żadnych skurczy, boli, ani krwawienia.. tylko np raz dziennie potrafi złapać. Mialas któraś podobnie?
Ps. Mam nadzieję, że żadna nie jadła czytając posta[emoji28][emoji8]
Mnie zaczęły się mdłości ok . 7 tygodnia pamiętam że wróciłam z Poznania u lekarza na wizycie serduszkowej mówiłam że nie mam mdłości a za dwa dni się zaczęło przy myciu zębów mdłości i wymioty. Najczęściej właśnie rano . Ale też nie codziennie więc to były takie łagodne a przestały w zeszłym tygodniu . A co do wypróżnień to ja akurat mam zaparcia jeszcze do teraz , raz jest lepiej raz gorzej . Ale jak gdzieś kiedyś czytałam że tak samo jak zaparcia to i biegunki czy rzadki stolec 😁 też się zdarzają ☺️
 
Oby tylko takie łagodne mnie spotkały.. [emoji16]
Tez czytałam o takich różnościach, więc jeszcze nie panikuje...[emoji8]
Mnie zaczęły się mdłości ok . 7 tygodnia pamiętam że wróciłam z Poznania u lekarza na wizycie serduszkowej mówiłam że nie mam mdłości a za dwa dni się zaczęło przy myciu zębów mdłości i wymioty. Najczęściej właśnie rano . Ale też nie codziennie więc to były takie łagodne a przestały w zeszłym tygodniu . A co do wypróżnień to ja akurat mam zaparcia jeszcze do teraz , raz jest lepiej raz gorzej . Ale jak gdzieś kiedyś czytałam że tak samo jak zaparcia to i biegunki czy rzadki stolec [emoji16] też się zdarzają [emoji3526]
 
Oby tylko takie łagodne mnie spotkały.. [emoji16]
Tez czytałam o takich różnościach, więc jeszcze nie panikuje...[emoji8]
Tak dokładnie każdy inaczej przechodzi ciążę (w końcu to zrozumiałam ) 😁 bo na początku też myślałam czy ja nie za dobrze przechodzę ciąży a jak w zeszłym tygodniu ustały objawy ciążowe to już z w ogóle panika teraz już postanowiłam nie obserwować siebie tak wnikliwie bo można zwariować 😁 Tak dokładnie oby łagodne objawy Ciebie spotkały bo ja mimo że wymiotowałam ale tylko np. raz dziennie to nie wyobrażam sobie jakbym miała kilka razy ☺️ale wszystko przed Tobą jeszcze a wiadomo że mama dla swojego Maluszka wszytko zniesie ♥️
 
Masz święto racje. Ja byłam na fb na jednej z grup o ivf i szczerze powiem, że zryla mi głowę.. dziewczyny wrzucają wyniki, bo szukają pocieszenia/utwierdzenia, wszystkie odpisujace, jak lekarze, stwierdzają poronienie albo puste jaja płodowe.. no masakra jakaś! Kazda z nas jest inna, wiadomo, wszystko nas martwi i chcemy, żeby było jak najlepiej, ale czasami warto po prostu się na tym nie skupiać. Cieszę się, że na tym forum nie ma takich "wariatek".[emoji16]
Tak dokładnie każdy inaczej przechodzi ciążę (w końcu to zrozumiałam ) [emoji16] bo na początku też myślałam czy ja nie za dobrze przechodzę ciąży a jak w zeszłym tygodniu ustały objawy ciążowe to już z w ogóle panika teraz już postanowiłam nie obserwować siebie tak wnikliwie bo można zwariować [emoji16] Tak dokładnie oby łagodne objawy Ciebie spotkały bo ja mimo że wymiotowałam ale tylko np. raz dziennie to nie wyobrażam sobie jakbym miała kilka razy [emoji3526]ale wszystko przed Tobą jeszcze a wiadomo że mama dla swojego Maluszka wszytko zniesie [emoji3531]
 
Masz święto racje. Ja byłam na fb na jednej z grup o ivf i szczerze powiem, że zryla mi głowę.. dziewczyny wrzucają wyniki, bo szukają pocieszenia/utwierdzenia, wszystkie odpisujace, jak lekarze, stwierdzają poronienie albo puste jaja płodowe.. no masakra jakaś! Kazda z nas jest inna, wiadomo, wszystko nas martwi i chcemy, żeby było jak najlepiej, ale czasami warto po prostu się na tym nie skupiać. Cieszę się, że na tym forum nie ma takich "wariatek".[emoji16]
Hahaha. Poczekaj aż nam odwalą hormony ciążowe 🤣
 
Masz święto racje. Ja byłam na fb na jednej z grup o ivf i szczerze powiem, że zryla mi głowę.. dziewczyny wrzucają wyniki, bo szukają pocieszenia/utwierdzenia, wszystkie odpisujace, jak lekarze, stwierdzają poronienie albo puste jaja płodowe.. no masakra jakaś! Kazda z nas jest inna, wiadomo, wszystko nas martwi i chcemy, żeby było jak najlepiej, ale czasami warto po prostu się na tym nie skupiać. Cieszę się, że na tym forum nie ma takich "wariatek".[emoji16]
No to najgorsze co może być nie dosyć że i tak kobieta się przejmuje wszystkim to potem jeszcze ktoś zamiast wspierać to jakieś czarne myśli tylko podsuwa. Tak my tu zawsze siebie nawzajem wspieramy ♥️ i to jest fajne 😁
 
reklama
Do góry