reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ja poczułam w 22 tygodniu jakoś tak.
Ale ruchy czy kopniaki ? ☺️ No ja też czekałam właśnie do 22 tygodnia bo moja ginekolog mówiła, że jak pierwsza ciąża to do 22 tygodnia spokojnie mam czas na poczucie ruchów dziecka . Ale już powoli Maluch daje znać o sobie wiadomo nie cały dzień tylko są takie momenty ☺️ Ale piękne uczucie 🥰
 
Uważaj na siebie i badz dobrej mysli.
Ja w 7tc dostalam takiego krwawienia, że byłam pewna, że straciłam ciążę, a dzidzia cała i zdrowa. Organizm kobiety jest niesamowity. Wierze ze będzie dobrze [emoji8]
Polecam ciążowa apke.. [emoji38]
Jestem, po tej wizycie mi strasznie ulżyło, wiadomo ze różnie moze byc przez najblizsze kilka tygodni ale juz nie panikuje, nie chce tez juz sie wiecej nakręcać.
Lekarz tez mnie uswiadomil ze delikatne plamienia, bole, klucia brzucha itp to normalne wiec dopoki nie będzie zywej krwi mam nie zwracac uwage na jakies dolegliwosci i zyc normalnie :)
 
"wizyty ciazowe" boze w ogole jak to brzmi, ja to dalej chyba nie moge w to uwierzyc ze naprawde w ciazy jestem, ze po tylu przejsciach cos tam rosnie w tym brzuchu... Pewnie uwierze jak zacznie mi brzuch widac :)
Wiesz co, szczerze to ja dopiero od jakis dwóch tygodni zaczęłam w to wierzyć. Kopniaki są fajne, ale jak widzę że brzuch lekko faluje i się naprawdę rusza to jest dopiero szok 💖😲😃
 
Ale ruchy czy kopniaki ? ☺️ No ja też czekałam właśnie do 22 tygodnia bo moja ginekolog mówiła, że jak pierwsza ciąża to do 22 tygodnia spokojnie mam czas na poczucie ruchów dziecka . Ale już powoli Maluch daje znać o sobie wiadomo nie cały dzień tylko są takie momenty ☺️ Ale piękne uczucie 🥰
kopniaki w 25 tygodniu 😉
 
Dziewczyny, jest serduszko 😁😁😁
Wiecej nie czytam internetow, obiecuje!!
Jak powiedziedzialam o moich obawach lekarz powiedzial ze jak takie glupoty bede czytac wiecej mnie do gabinetu nie wpuści 😂

Wg usg to równy 6 tydzien, wg okresu 5wd1 no ale bardzo szybko mialam transfer.

Kolejna wizyte mam 03.02
Cudnie. Gratulacje 🥳❤ rośnijcie zdrowo 😊
 
Heja dziewczynki. Oczywiście USG nie miałam 🙄 ale serduszka słyszałam, także jest ok 😉 na 24 stycznia mam wyznaczone badanie prenatalne 3 trymestru więc liczę na piękne zdjęcia 😀 męczę się tylko z bakteriami w moczu, ale to nie pierwszy raz, zdążyłam przywyknąć 🤣 @Fok123 czekamy na cudne wieści 😃👍
Ale to leci ja piernicze… 😳💕
 
reklama
Do góry