reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀

Trzymamy kciuki:

20.01. @Hankaa - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

21.01. @hername - USG Prenatalne 🔎👣✊✊🍀🍀🍀

21.01. @Katalinazed - I beta po I IUI ✊✊🍀🍀🍀

22.01. @Marsik97 - beta po IUI ✊✊🍀🍀🍀

24.01. @eij - USG prenatalne III trymestr 🔎👣👣✊✊🍀🍀🍀

31.01. @OnaGośka - USG połówkowe 🔎👣✊✊🍀🍀🍀

31.01. @Hankaa - USG połówkowe 🔎👣✊✊🍀🍀🍀

03.02. @Fok123 - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

03.02. @eij - wizyta, USG 👣👣✊✊🍀🍀🍀


23.02. @Evelyn1919 - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀

20.04. @eij - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

10.06. @OnaGośka - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

23.06. @Hankaa - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

05.08. @hername - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀


Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Gaja ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Jeremi 💙🍀


„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam. 
Na Ciebie." 💚👣

—————————————————————
Kogo dopisać ? Piszcie 🙂
 
reklama
A jak Twoje odczucia po leczeniu w Parensie? Pytam bo moj lekarz współpracuje z dr Janeczko i mialam przyjemność byc u niego na wizycie i odnioslam wrazenie ze jest calkiem sensownym lekarzem😊
Czyli Ty też w Parens? Wiesz co my od samego początku jesteśmy pod opieką dr Kłosowicz i nie wyobrażam sobie innego lekarza 🙂 super podejście i zaangażowanie, kontakt bez problemu-cokolwiek się działo pisałam SMS. Taki prawdziwy lekarz z sercem do zawodu i pacjenta ❤️
Z dr Janeczko nie mieliśmy kontaktu, ale nasi znajomi są zadowoleni i spodziewają się teraz 2 dzidziusia z invitro. Podobno konkretny i rzeczowy faktycznie.
 
Hej dziewczyny 😊 dawno mnie tu nie bylo 😊 pisze bo jestem po kolejnej inseminacji i czekam na tesowanie i jestem tak zestresowana ze zaraz zejde😜 to moja czwarta inseminacja po poronieniu (wtedy sie udalo za 3 razem) a teraz nie wiem czemu jest tak trudno.. Jesli sie nie uda to ide na histeroskopie a potem zobaczymy moze invitro😊 na razie mam mega stresa i zastanawiam sie czy tylko ja tak swiruje 😜
Trzymam mocno kciuki 🤞🤞
 
reklama
Do góry