reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
cześć, chciałam się przywitać 😉 mam 26 lat, od 2020 roku staram się i ciążę. Mam za sobą jedna ciążę bezzarodkowa.
Właśnie jestem po pierwszej wizycie w invimed, lekarz zaproponowała iui, nie wiem czego się spodziewać.
Zarówno ja jak i mąż mamy bardzo dobre wyniki.
Hej:) zycze powodzenia✊✊, jak to Twoja pierwsza iui to na pewno będziecie musieli porobić wymagane badania przed iui:)
 
No właśnie czytałam listę i zastanawiam się czy jak miałam robione w lutym nie które z tych badań to czy muszę powtarzać?
macie jakąś listę jakie badania potrzebowaliście
Jest jakaś ustawowa lista wymaganych badań w internecie jak sobie wpiszesz to Ci wyskoczy ale tez kazdw klinika może mieć dodatkowe wytyczne. Może na stronie kliniki będzie?
Z tego co kojarzę niektóre badania mialy ważność 3 mce wiec pewnie czesc bedzie do powtorzenia
 
Hej dziewczyny chciała bym dołączyć do waszego forum . Staje się bezsilna długo czekałam czy się odezwać. Problem zaczął się 1.5 roku temu starania o dziecko odbiły się o klinikę niepłodności w Wrocławiu. Maż wyniki nawet dobre u mnie aby jeden jajowod udrożniono jesteśmy po 1 IUI i czekamy na wynik chyba straciłam wszelką nadzieję na to że zostanę kiedyś mama .
 
Hej dziewczyny chciała bym dołączyć do waszego forum . Staje się bezsilna długo czekałam czy się odezwać. Problem zaczął się 1.5 roku temu starania o dziecko odbiły się o klinikę niepłodności w Wrocławiu. Maż wyniki nawet dobre u mnie aby jeden jajowod udrożniono jesteśmy po 1 IUI i czekamy na wynik chyba straciłam wszelką nadzieję na to że zostanę kiedyś mama .
Jeszcze za wcześnie na utratę nadziei - po jednej IUI ;-) Trzymaj się!
 
Hej dziewczyny chciała bym dołączyć do waszego forum . Staje się bezsilna długo czekałam czy się odezwać. Problem zaczął się 1.5 roku temu starania o dziecko odbiły się o klinikę niepłodności w Wrocławiu. Maż wyniki nawet dobre u mnie aby jeden jajowod udrożniono jesteśmy po 1 IUI i czekamy na wynik chyba straciłam wszelką nadzieję na to że zostanę kiedyś mama .
Trzymam kciuki za bete :)
 
reklama
Do góry