reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
dziewczyny a powiedzcie mi proszę, często się zdarza ze komuś iui udaje się za pierwszym razem?

czytaliscie o jakis sposobach zeby zwiekszyc szanse skutecznosci tego zabiegu?

jak przygotować siebie i meza do tego? zeby byc w najlepszej formie oraz meza nasienie zeby było idealne
Ogólnie iui ma niska skuteczność patrząc na statystyki, ale tez sa tu osoby którym się udało wiec warto być dobrej myśli:):)
A jeśli chodzi o przygotowania to myślę że standardowo zdrowy tryb życia, zdrowa dieta, kwasy omega 3, suplementy na poprawę jakości nasienie czy komórek jajowych:)
 
reklama
Hej dziewczyny,
Ja juz po wizycie, wszystko jest ok, mala juz wazy aż 1,5 kg .
Z szyjka wszystko ok, nadal się nie skraca wiec w koncu moge odstawić cyclogest 😁
Za tydzień mam 3 prenatalne i mam nadzieje ze bedzie ładnie ulozona i będzie się jej dalo zrobic zdjecie 3d:)
A jeśli chodzi o ułożenie to narazie jest miednicowe ale jeszcze ma miesiac na poprawne ulozenie:)
Ale super ❤️
 
dziewczyny a powiedzcie mi proszę, często się zdarza ze komuś iui udaje się za pierwszym razem?

czytaliscie o jakis sposobach zeby zwiekszyc szanse skutecznosci tego zabiegu?

jak przygotować siebie i meza do tego? zeby byc w najlepszej formie oraz meza nasienie zeby było idealne
To jest natura i szczęście tak myśle, nie ma co patrzeć na statystyki 😉 ja kilka miesięcy przed brałam sobie już witaminy np. A tak poza tym to wiadomo zdrowy tryb życia tak jak przy naturalnych staraniach.
 
To jest natura i szczęście tak myśle, nie ma co patrzeć na statystyki 😉 ja kilka miesięcy przed brałam sobie już witaminy np. A tak poza tym to wiadomo zdrowy tryb życia tak jak przy naturalnych staraniach.
No to w takim razie liczę na szczęście hehe,
witaminy już biorę od 2 lat od kiedy się staramy, więc myślę że ten miesiąc do iui odstawimy alkohol, smażone, kawę napoje słodkie fast food do 0 , nie zaszkodzi na pewno
 
Ogólnie iui ma niska skuteczność patrząc na statystyki, ale tez sa tu osoby którym się udało wiec warto być dobrej myśli:):)
A jeśli chodzi o przygotowania to myślę że standardowo zdrowy tryb życia, zdrowa dieta, kwasy omega 3, suplementy na poprawę jakości nasienie czy komórek jajowych:)
A jakieś suplementy możesz polecić na poprawę nasienia i komórek?
 
A jakieś suplementy możesz polecić na poprawę nasienia i komórek?
Ja to osobiscie brałam z tego co pamietam: l karnityna, l arginina, d3, koenzym q10, kwas foliowy, czytałam ze tez dhea się jest dobre na poprawę jakości komórek, plus pilam olej lniany-> to brałam przy in vitro. Wcześniej jakieś standardowe mieszanki dla starających się o ciążę w trakcie iui stymulacje mialam letrozolem i do tego mi lekarz kazal brać miovelia nac . U nas nie było problemów z nasieniem ale mąż przez jakiś czas pił sobie szota z oleju z czarnuszki, i przez parę miesięcy tez supramen - mieszanka różnych witamin dla facetów.
 
Mój mąż powiedział że koniec po złych wynikach badań.
Ale to nieprawda, bo potem "wyszło słońce". I wiem, że koniec to będzie gdy wychowam moje dziecko i na starość spełniona położę się dwa metry pod ziemią. Wtedy będzie koniec.

Magda, macie ciężki czas, pełen łez, pełen dostrzegania innych w ciąży czy z dziećmi i to ogromny ból. Ale póki masz macicę masz szansę na bycie w ciąży, której tak bardzo pragniesz. Gdybyśmy się poddali gdy mój mąż powiedział koniec nigdy bym się nie dziwgnela, bo nie spróbowałabym każdej opcji. Warto próbować, póki jest jakaś szansa...
@PałkaZapałka pięknie to napisałaś ❤️❤️
 
KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀

Trzymamy kciuki:

29.06. @hername - wizyta, USG 🍀🍀✊✊✊

30.06. @Fok123 - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀



05.08. @hername - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀

08.09. @Fok123 - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀



Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka ❤️🍀

25.04. @grawer - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Julia ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰
👶 synuś Jeremi 💙🍀

2022 r.

16.02. @Evelyn1919 - Szczęśliwa Mama 🥰
👶 synuś Milan 💙🍀

05.04. @eij - Szczęśliwa Mama 🥰
👶👶 córeczka Dagmara i synuś Dominik ❤️💙🍀

15.06. @Hankaa - Szczęśliwa Mama 🥰
👶 synuś Staś 💙🍀

20.06. @OnaGośka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś 💙🍀


„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam. 
Na Ciebie." 💚👣

—————————————————————

Kogo dopisać ? Jakieś wizyty, testowania, transfery, monitoringi… Piszcie, będziemy mobilizować kciuki 🙂
@hername trzymam kciuki 😘😘🥰🥰✊✊
 
Hej dziewczyny,
Ja juz po wizycie, wszystko jest ok, mala juz wazy aż 1,5 kg .
Z szyjka wszystko ok, nadal się nie skraca wiec w koncu moge odstawić cyclogest 😁
Za tydzień mam 3 prenatalne i mam nadzieje ze bedzie ładnie ulozona i będzie się jej dalo zrobic zdjecie 3d:)
A jeśli chodzi o ułożenie to narazie jest miednicowe ale jeszcze ma miesiac na poprawne ulozenie:)
Super 🥰🥰 Bardzo ładna waga Córeczki ❤️ same dobre wiadomości, cieszę się bardzo 😘
 
reklama
Hej dziewczyny,
Ja juz po wizycie, wszystko jest ok, mala juz wazy aż 1,5 kg .
Z szyjka wszystko ok, nadal się nie skraca wiec w koncu moge odstawić cyclogest 😁
Za tydzień mam 3 prenatalne i mam nadzieje ze bedzie ładnie ulozona i będzie się jej dalo zrobic zdjecie 3d:)
A jeśli chodzi o ułożenie to narazie jest miednicowe ale jeszcze ma miesiac na poprawne ulozenie:)
Super wieści Moja Droga! Niech trzyma wagę do prenatalnych, bo moja wazyla 1930g i Dokror ledwo mogła wymierzyć 🤣🤣
 
Do góry