reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Dziś idę zrobić kolejna betę mam nadzieję, że będzie przyrost. Testy nadal nie wychodzą nawet te na 10 mlU. Boję się, po raz kolejny rozczarowania w dodatku mam skurcze w podbrzuszu😔
 
Odebrałam wyniki. We wtorek było 5,910 mlU a dziś 10,400 mlU. Sprawdzałam na kalkulatorze bety HCG to przyrost mam o 80%. Bardzo się cieszę 😍 ostatnia miesiączkę miałam 11.01 a inseminację 25.01 nie wiem jak dokładnie policzyć na który tydzień mam patrzeć.
Normy według labolatorium:
3 tydz 5:8 - 71,2 mlU
4 tydz 9,5 - 750 mlU
5 tydz 217 - 7138 mlU
 
Nie. Zrobili nam inseminacje mimo iz jest jedno wielkie zero... Ryczec sie chce juz na to wszystko i tracę sile i nadzieję 😥
"W przypadku nieprawidłowej morfologii spermy prawdopodobieństwo poczęcia dziecka jest mniejsze, ale nie niemożliwe. Interpretując wyniki badania nasienia należy brać pod uwagę wszystkie parametry, zarówno budowę plemników, jak i ich ilość i ruchliwość. Może się bowiem okazać, że choć morfologia nasienia wskazuje, że jest za mało plemników o właściwej formie, to przy dużej ich ruchliwości zapłodnienie jest nadal bardzo prawdopodobne" Myślę, że lekarz miał to na uwadze
 
Odebrałam wyniki. We wtorek było 5,910 mlU a dziś 10,400 mlU. Sprawdzałam na kalkulatorze bety HCG to przyrost mam o 80%. Bardzo się cieszę 😍 ostatnia miesiączkę miałam 11.01 a inseminację 25.01 nie wiem jak dokładnie policzyć na który tydzień mam patrzeć.
Normy według labolatorium:
3 tydz 5:8 - 71,2 mlU
4 tydz 9,5 - 750 mlU
5 tydz 217 - 7138 mlU
Nie patrz na te tygodnie z bety. Wiek ciąży liczy się od ostatniej miesiączki. Wszystko idzie w dobrą stronę ✊🙂 powtórz jeszcze betę w sobotę, poniedziałek.
 
Jestem po wizycie u innego lekarza. Spojrzał na wszystkie nasze wyniki.
Narazie mam 3 miesiace psychicznie odpocząć. Brać Folik i mama Dha. Maz badanie nasienia do zrobienia teraz i po 3 miesiącach ( ma brac Fertil men). Poki co morfologia 0%.
Do owulacji dochodzi, piekne pęcherzyki jesli chodzi o mnie lekarz nie ma żadnych uwag. Bdania wszystkie w normie. Usg piersi również , profilaktycznie mnie wysłał.
 
reklama
Cześć dziewczyny
Odebrałam wyniki badań- 3dc. Proszę was o podpowiedź czy z takimi wynikami jest sens robić inseminacje? Wizytę u lekarza mam za tydzień, ale mam małe obawy, ponieważ lekarz i tak za bardzo nie zwracał uwagi na moje wyniki. W poprzednich cyklach brałam aromek i ovitrelle, nie wiem czy też troche nie fałszują wyników.
Może któraś z was miała podobną sytuację, chętnie dowiedziałabym się tego od kogoś kto przez to przechodził.
TSH 2,57 (0,27-4,20)
FSH 7,52 (3,5-12,5)
LH 6,5 (2,4-12,6)
estradiol <5 (12,5-166)
prolaktyna 632 (102-496)
wit d 18,1 deficyt
dhea-so4
shbg 38,7 (32,4-128)
Z góry dziękuje za odpowiedź
 
Do góry