reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Nie 😁
Dzis dwie malutkie kropelki krwi rano przy moczu , teraz cisza spokoj , zero bolu brzucha. Sadzisze ze tw dwie malutkie kropelki przyjda większe? W srode mija tydzień i jesli okres nie przyjdzie to wtedy robie :) I chce widziec dwie piekne grube krechy :)
Twarda jesteś, ja nigdy do terminu miesiączki nie wytrwałam 😅
Ciężko powiedzieć, ja myślałam pomimo cieniutkich kresek na teście, że miesiączka jednak przyjdzie bo pobolewał mnie troszeczkę brzuch więc takie skojarzenie od razu.
Ale u mnie za to w obu przypadkach ciąży w śluzie widziałam takie jakby zbite niteczki tego śluzu, one były nawet bardziej żółtawe (?).
No ale objawy u każdej z nas mogą być inne 😊
 
Staram sie byc twarda😁
Jakos tak pomyslalam ze poczekam 7 dni , moze mi przyniesie szczescie ta 7 :)
Jak kazda z nas ma nadzieje na te upragnione maleństwo.
Rano juz prawie łzy w oczach , no ale nie mam zadnych objawów...
Poczekam do środy 😁
 
Cześć dziewczyny, znalazłam to forum, bo czeka mnie niedługo inseminacja. Staramy się z partnerem o dziecko już ponad rok. Moje wyniki są niby w porządku. Badania spermy wykazały pomniejszoną liczbę plemników, do tego jakieś leniwe są 😅 byliśmy na pierwszej rozmowie, teraz próbuje się doliczyć kiedy będzie ten dzień. Mam nadzieję, że wszystko wkrótce się wyjaśni bo pytań zamiast ubywać, zaczyna narastać. Trzymam za was wszystkie kciuki. Pozdrawiam Justyna
 
Cześć dziewczyny, znalazłam to forum, bo czeka mnie niedługo inseminacja. Staramy się z partnerem o dziecko już ponad rok. Moje wyniki są niby w porządku. Badania spermy wykazały pomniejszoną liczbę plemników, do tego jakieś leniwe są 😅 byliśmy na pierwszej rozmowie, teraz próbuje się doliczyć kiedy będzie ten dzień. Mam nadzieję, że wszystko wkrótce się wyjaśni bo pytań zamiast ubywać, zaczyna narastać. Trzymam za was wszystkie kciuki. Pozdrawiam Justyna
Witaj :) trzymam kciuki :)
 
Staram sie byc twarda😁
Jakos tak pomyslalam ze poczekam 7 dni , moze mi przyniesie szczescie ta 7 :)
Jak kazda z nas ma nadzieje na te upragnione maleństwo.
Rano juz prawie łzy w oczach , no ale nie mam zadnych objawów...
Poczekam do środy 😁
To zaciskamy kciuki dalej i czekamy razem z Tobą twardzielko!! 😃😃✊
 
Cześć dziewczyny, znalazłam to forum, bo czeka mnie niedługo inseminacja. Staramy się z partnerem o dziecko już ponad rok. Moje wyniki są niby w porządku. Badania spermy wykazały pomniejszoną liczbę plemników, do tego jakieś leniwe są 😅 byliśmy na pierwszej rozmowie, teraz próbuje się doliczyć kiedy będzie ten dzień. Mam nadzieję, że wszystko wkrótce się wyjaśni bo pytań zamiast ubywać, zaczyna narastać. Trzymam za was wszystkie kciuki. Pozdrawiam Justyna
Hej!
A lekarz przedstawił Wam jakie badania do samej inseminacji będziecie musieli zrobić czy już macie to za sobą? 😊
 
Cześć dziewczyny, znalazłam to forum, bo czeka mnie niedługo inseminacja. Staramy się z partnerem o dziecko już ponad rok. Moje wyniki są niby w porządku. Badania spermy wykazały pomniejszoną liczbę plemników, do tego jakieś leniwe są 😅 byliśmy na pierwszej rozmowie, teraz próbuje się doliczyć kiedy będzie ten dzień. Mam nadzieję, że wszystko wkrótce się wyjaśni bo pytań zamiast ubywać, zaczyna narastać. Trzymam za was wszystkie kciuki. Pozdrawiam Justyna
Powodzenia!!! 🥰
 
reklama
Dziś rano też małe plamienie.Doslownie kilka kropelek... Dziewczyny ja zwariuje... 😔
Dziś jest 34 dzień cyklu, a zwykle 28 no ewentualnie 29...
Nie wiem skąd to plamienie ?
Boje się że się rozkręci i będzie miesiączka, a z drugiej może to plamienie implantacyjne ?
Głowa i serce mi wariuje 🥺
 
Do góry