reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Mam mały dylemat.
Jestem w trakcie zmiany kliniki.
Poprzedni lekarz kazał mężowi zrobić badanie nasienia. Brać leki przez 3 miesiące i zrobić ponownie.
A gdy dzwoniłam do nowej kliniki powiedzieli ze podstawowe badanie z morfologia.
Zrobić teraz jedno badanie i umówić się na wizytę? Czy zrobić pierwsze badanie następne po 3 miesiącach i dopiero się umówić na wizytę?
 
Sądzicie że zostałam lekko oszukana?
Inseminacja zrobiona z 0 % ilością plemnikow. W takim razie po co ja robili skoro wiedzieli odrazy że jest jedno wielkie ZERO. 🥺
Ryczeć się chce i odechciewa się już wszystkiego 😭
 
Sądzicie że zostałam lekko oszukana?
Inseminacja zrobiona z 0 % ilością plemnikow. W takim razie po co ja robili skoro wiedzieli odrazy że jest jedno wielkie ZERO. 🥺
Ryczeć się chce i odechciewa się już wszystkiego 😭
Jak dla mnie IUI była totalnie bez sensu i ja osobiście napisałabym reklamacje/skargę i zarządała zwrotu kosztów. Bez jaj serio…
Co do zmiany kliniki i badań to ja bym odczekała te 3 miesiące i zrobiła wszystkie badania. Lepiej odczekać i mieć wszystko dla nowej kliniki.
Nie załamuj się kochana, będzie dobrze, tylko niestety czasami trzeba dłużej poczekać. A co dłużej wyczekiwane jest jeszcze piękniejsze. Trzymam kciuki 😘
 
Jak dla mnie IUI była totalnie bez sensu i ja osobiście napisałabym reklamacje/skargę i zarządała zwrotu kosztów. Bez jaj serio…
Co do zmiany kliniki i badań to ja bym odczekała te 3 miesiące i zrobiła wszystkie badania. Lepiej odczekać i mieć wszystko dla nowej kliniki.
Nie załamuj się kochana, będzie dobrze, tylko niestety czasami trzeba dłużej poczekać. A co dłużej wyczekiwane jest jeszcze piękniejsze. Trzymam kciuki 😘
U nas to już 5 rok wiem że to nie dużo podłóg innych par...
Ręce i głowa już mi opadają a wiadomo jakie to są koszta...
Ból strach no normalnie czuje załamanie 😭
 
U nas to już 5 rok wiem że to nie dużo podłóg innych par...
Ręce i głowa już mi opadają a wiadomo jakie to są koszta...
Ból strach no normalnie czuje załamanie 😭
A może przez te 3 miesiące podczas suplementacji trochę się zresetować i podejść z czystą głową do próby? Myśle, że wszystkie my tutaj rozumiemy Cię doskonale. Każda z nas przechodzi/ła dokładnie to samo. Przytulam Cię mocno!
 
A może przez te 3 miesiące podczas suplementacji trochę się zresetować i podejść z czystą głową do próby? Myśle, że wszystkie my tutaj rozumiemy Cię doskonale. Każda z nas przechodzi/ła dokładnie to samo. Przytulam Cię mocno!
Dziękuję ♥️
Dałam już sobie czas. Odpuściłam na rok. Staram się nie myśleć ale to się tylko tak łatwo mówi i pisze. Zresztą wiecie że niby człowiek odpuści i nie myśli a gdzieś w głębi ma to w głowie 🥺
Stoję poprostu na jakimś zakręcie i nie wiem w którą stronę. Zabolało mnie że klinika mnie tak potraktowała. Widać że kasa rządzi 🥺
Zmieniam klinikę i zobaczę co powie mi inny lekarz , może on z świeża głowa podejdzie i znajdzie dla mnie rozwiązanie...
 
Sądzicie że zostałam lekko oszukana?
Inseminacja zrobiona z 0 % ilością plemnikow. W takim razie po co ja robili skoro wiedzieli odrazy że jest jedno wielkie ZERO. 🥺
Ryczeć się chce i odechciewa się już wszystkiego 😭
Też bym się odwoływała... I żądała zwrotu kasy.
A która to Wasza inseminacja?
 
reklama
Do góry