reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
No właśnie pracuje w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym gdzie czasami w jednym tygodniu mam nawet wszystkie 3 zmiany i to jeszcze przy dość wysokich temperaturach w małym zamkniętym pomieszczeniu i niestety czasem trzeba też dźwigać
Dlatego się zastanawiam. Bo dzisiaj jeszcze miałam wolne ale jutro już musiałabym wrócić.
pracowałam w podobnych warunkach przy ivf. Po transferze miałam nocki. Moim zdaniem zwolnienie u siedzenie w domu tylko będzie cię nakręcać i będziesz szukać objawów
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z was miała zwolnienie lekarskie po IUI? W razie czego wzięłam sobie wolne w pracy ale podobno to sprawa indywidualna. Z jednej strony to tak jakby po każdym seksie z mężem też brać l4 bo "może tym razem się uda" czyli raczej bez sensu ale z drugiej strony kiedy mija któryś już rok starania się o dziecko to później już się dmucha i chucha na wszystko byle się udało.
Nie. O 12:30 inseminacja, o 13:00 byłam w pracy na przeciwko ;-) Trochę to rzeczywiście jak branie L4 po każdym seksie;-) , ale z drugiej strony rozumiem dmuchanie na zimne. Po drugim transferze też wzięłam wolne, żeby mieć czyste sumienie.
 
Nie. O 12:30 inseminacja, o 13:00 byłam w pracy na przeciwko ;-) Trochę to rzeczywiście jak branie L4 po każdym seksie;-) , ale z drugiej strony rozumiem dmuchanie na zimne. Po drugim transferze też wzięłam wolne, żeby mieć czyste sumienie.
Ja uważam, że my staraczki jesteśmy w tak wyjątkowej sytuacji, że jeśli czujesz że psychicznie będzie Ci lżej na l4, potrzebujesz odpocząć fizycznie i psychicznie to bierz i się nie zastanawiaj 😉.
 
Ja uważam, że my staraczki jesteśmy w tak wyjątkowej sytuacji, że jeśli czujesz że psychicznie będzie Ci lżej na l4, potrzebujesz odpocząć fizycznie i psychicznie to bierz i się nie zastanawiaj 😉.
No tylko że ja tu nie za bardzo mam taką możliwość ;-)
 
Dziewczyny czy któraś z was miała zwolnienie lekarskie po IUI? W razie czego wzięłam sobie wolne w pracy ale podobno to sprawa indywidualna. Z jednej strony to tak jakby po każdym seksie z mężem też brać l4 bo "może tym razem się uda" czyli raczej bez sensu ale z drugiej strony kiedy mija któryś już rok starania się o dziecko to później już się dmucha i chucha na wszystko byle się udało.
Jak dla mnie jeżeli pomoże Ci to jakoś się psychicznie uspokoić to nie ma się co zastanawiać i bierz kochana. Twój spokój jest najważniejszy. Ja jakoś mi tak wypadało, że AID miałam zawsze w sobotę wolną, ale dr kazała mi wręcz tańczyć w domu przy lampce wina o poprawiać z mężem 2 dni 😉
Także słuchaj siebie 😘
 
Nie mogę wstawić zdjęć. Mam wyniki.
Koncentracja i liczba 29.7 mln
W całym ejakulacie 207.8
Ruch progresywny 48.2
Ruch całkowity 50.9
Brak ruchu 49.1
Szybki ruch A 30.8 % w całym ejakulacie 63.9
Wolny ruch B 17.5% w całym ejakulacie 36.3
Ruch w miejscu C 0.8 % w całym ejakulacie 5.6
Brak ruchu typ D 14.6 w całym ejakulacie 102
Ocena morfologii 4 % w całym ejakulacie 8.3
Formy nieprawidłowe 96% w całym ejakulacie 199.5
Co sądzicie? 🥺
Przy iui był 1% teraz mamy 4 prawidłowe.
 
reklama
Cześć Dziewczyny kiedyś uczestniczyłam w forum, ale później zrobiłam sobie przerwę i znowu wracam do starań od lutego tak naprawdę wcześniej dwa lata bezskutecznie...
Czy byłyście stymulowane Lametta lub Clostillegyt? Na raz ?
 
Do góry