reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Blue, to Ty tam uważaj w drodze do tego Opola!

Ewela, też nie za bardzo rozumiem czym Cię mogli przestymulować. Z tego co pamiętam nie przyjmowałaś jakiś końskich dawek leków a tak jak mówi Blue, beta nie wychodzi po stymulacji, tylko po zapłodnieniu, ewentualnie po leku na peknięcie pęcherzyków.
Dobrze że jesteś pod dobrą opieką. Przynajmniej będziesz znała swoj stan zdrowia. Lekarze powinni CI wszystko wyjaśnić - może byłaś w ciąży biochemicznej a może w pozamacicznej. Jajnik swoją drogą mógł być powiększony po lekach, ale moła tam być tez umiejscowiona ciąża pozamaciczna. Ciekawa jestem jaką teorię wysnują lekarze.

Pełna, z tą wypłatą to faktycznie przegięcie. Wypadało zadzwonić i Cię uprzedzić, w końcu za dużo pracowników w firmie nie macie i telefon do każdego z Was nie byłby czasochłonny.
 
reklama
witam Was serdecznie w ten mrożny piątek!!!! uff już piątek.. jak ja lubię piatki.. szcezgolnie ze juz jestem po pracy;)))
poczytuje co u Was ale nie pisłam bo nie miałam weny..
Ewela cieszę że zrobią Ci badania. Tyłozgięcie trochę może utrudniać zajście w ciążę..tak mi sie wydaje..
Blue niech te jajniki maleją a Ty jedz spokojnie.
Ja dziś planuje sprzatnie.. zobaczymy co z tegop wyniknie;)
pozdrawiam Was Wszystkie
 
wiec tak poleze tu jeszcze troche napewno do przyszlego tygodnia..........
blue bralam clo przez 5 miesiecy ( 2 cykle po 2 tabletki 3 cykle po 1) i gin stwierdzil ze poprostu to juz zadluzo bylo i po ovitrelle piatkowym zasmiast pecherz peknac to zrobila sie z niego (cysta torbiel niewiem dokladnie napewno cos wielkiego) gin mowil ze to moze peknac i rozlac sie co by bylo niebezpieczne..........a tak juz mi pokuli rece ze szok...................zyl nie moga znalezc i dzis jak mi przekladali wenflon to 4 razy sie wbjali.............
a co do bety to przeciez ta beta po ovitrelle byla natomiast na pytanie co z tym testem piatkowym to odpowiedzial lekarz: testow nie odzcytuje sie po 5 minutach
 
Ewela żebym tutaj musiała się dowiadywać co u Ciebie :-) , oj biedactwo przed samymi świętami.....ale niech sprawdzą co tam się dzieje, 3 maj się:)
a ja czekam jak na szpilkach na kolejne trzecie wyniki M i zapada decyzja......
 
Ewela - trzymaj się tam dobrze w tym szpitalu:tak: może uda im się zrobić Ci więcej dokładniejszych badań i uspokić wszystko w srodku....

W poniedziałek byłam na wizycie i jest pęchęrzyk ciążowy :-D na następną wizytę mam się pojawić 21.12 mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku i usłyszymy serduszko...
Na razie siedze od dzisiaj w domku bo przyplątało mi się zapalenie gardła i wolę nie ryzykować chodzeniem do pracy żeby się bardziej nie rozchorować...
A z dolegliwości ciążowych to niesamowite zmęczenie i senność... prawie zasypialam na stojąco po powrocie z pracy i lekkie pobolewanie w dole brzucha... ale lekarz przepisal mi luteine bo niby progesteron mam oki ale stwierdzil ze IUI lepiej zażywać dalej...

Pole -życzę udanego wyjadzu i przywiezienia super prezentu ;-)

Ewis -trzymam kciuki za IUI i przesyłam fluidki ciąży z IUI ;-)
 
Ewis: trzymam &&& za Twoja IUI:)

A ja ciagle mecze obrazek do wyszycia...zostało mi juz tylko tło, ale sie ciągnie. A co do porządków to ja osobiście nie cierpię sprzątać, jest to dla mnie kara:p
 
Dziewuszki, a więc jestem po USG i dzisiaj IUI nie było. Okazało się że w lewym jajniku mam pęcherzyk 10mm, a w prawym jeden 13mm i parę mniejszych, endometrium też małe. Lekarz przepisał mi Puregon jeszcze 3 zastrzyki i dopiero w poniedziałek na USG. Kurka no a w poniedziałek mi nie pasuje :/ Mam przyjść na 17ta, a ja jeżdżę jako przedstawiciel handlowy i w ogóle mi nie pasuje. w takich godzinach to jestem w pracy, zwłaszcza że we wt mam urlop bo idziemy do notariusza. Zawsze wszystko w jednym czasie. Zastanawia mnie jedno, że przy poprzednich 3 IUI miałam już spore pęcherzyki i w 11 lub 12dc miałam IUI a teraz przy dobrych wiatrach może 13dc. Trochę byłam zła dzisiaj, ale nie wiem na kogo na swój organizm!
 
reklama
Do góry