reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Aniołkowa_mama, ovitrelle i jemu podobne mają doprowadzić do pęknięcia pęcherzyka w okresie do 36h. Gin pewnie ocenił, że pęcherzyk jest w takim stadium, że tyle mu mniej więcej potrzeba. Trzymam kciuki za nowy cykl &&&&&&
 
reklama
cześć dziewczyny,

ale napisałyście ale poczytałam wszystko. miałam nadzieję, że poczytam dobre wieści. przydałaby się ciąża żeby było się od czego rozpędzić:-)

do mnie @ przyszła w pełnej krasie. zaczynam się stresować piątkową wizytą u lekarza, śni mi się on po nocach. mam tyle nadziei w sobie:zawstydzona/y:

my kawał roboty odwaliliśmy piękne kolory na scianach wymalowane dziś czilałt i od jutra do boju. byle do piątku...


trzymam kciuki za testujące:-)
 
Ja już liczę dni do wizyty u gina i IUI.
Powiedzcie mi, jakie badania musieliście przejść? Wy i partnerzy.
Bo słyszałam, że karzą WR, toxo, chlamyd, żółtaczka, HIV, AMH i HSG.
Czy coś jeszcze? Bo chciałabym iść przygotowana.
 
Dzień doberek:)

Choć do śmiechu mi za bardzo nie jest...ale od początku.
Rano 7.00 tempka - 37,1 (31dc) czyli @ jeszcze nie zawita, póni siusiu i test leżący na pralce....kilka kropel...po chwili niestety jedna kreska:no:. Czyli dupa znów!!!! Wiedziałam, że tak będzie!!! Żeby się udało za 4razem to by było za piękne, żeby mogło być prawdziwe!!!!!
A najlepsze jest to, że nie czuję się żeby miała przyjść @!!!

I teraz poratujcie...czy mam brać jeszcze dupka i luteinę???!!!!! Jak wcześniej brałam dupka to i tak dostawałam @, ale nie mam doświadczenia z luteiną.
Tak się zastanawiałam, że jak do jutra nie dostanę @ to pójdę na betę. Ale ta luteina nie przekręci wyniku??????
RATUNKU!!!!!!!!!!!!!
 
Nati oj jak ja Ciebie rozumiem :-( też zrobiłam sikańca i też duuupa :-( Ale jutro dla pewności i tak robie bete, Ty też lepiej zrób skoro czujesz się tak jak opisujesz. Lutka i dupek nie mają wpływu na wynik bety a Ty bierzesz tego teraz dużo więc @ może tym razem nie zawitać dopóki ich nie odstawisz
 
Smerfeta trzymam cały czas za nas kciukasy&&&&&&&&, fajnie by było żeby wkońcu przerwać ta złą passę!!!!!!! Chociaż jakoś nie chce mi się w to uwierzyć:-(. Ja już po 4 iui mam :-(dość i jeżeli coś w tym kierunku miałabym robić, to już tylko in vitro. Tylko w moim przypadku bez refundacji, bo się póki co nie łapię. Muszę się tylko zorientować gdzie najlepiej w Poznaniu i do jakiego lekarza uderzyć. Jak macie dziewczyny jakieś propozycję to piszcie!!!! Czekam na każde info.

Dziś jadę się odchamić do Leszna na mecz żużlowy, ten sport akurat uwielbiam, którym zaraził mnie mój M:-)

Odezwę się jeszcze wieczorkiem, miłej niedzieli wszystkim życzę
 
reklama
Nati i Smerfeta zróbcie jutro betę bo na sikańca może było za wcześnie, wówczas można z czystym sumieniem odstawiać luteinę, tzn oczywiście życzę Wam, żebyście nie musiały odstawiać :tak::-)

Ladybea rzeczywiście dziwnie, że macie próbować skoro przygotowujesz się do IUI, chyba doktorek coś pokręcił. Z mojego doświadczenia powiem Ci, że najlepsze wyniki M miał po 3 dniach celibatu :-) Może zadzwoń do doktorka, żeby mieć pewność.

Nati dlaczego się nie łapiecie na refundację? Nie macie udokumentowanego 12 miesięcznego leczenia?
 
Do góry