reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Kasica: ja akurat do androloga iśc nie bede bo dr P stwierdził ze czynnik męski odpada. A jak ginekolodzy? Hmmm tez maja dobra opinie ale pójdziemy to zobaczymy. Juz podchodzę do nich raczej z dystansem niż nadzieja.

Co do włosów to ja do 18 rż nigdy nie ścinalam włosów tzn jakies tam koncoweczki czy coś, ale tak to nie. Wiec miałam włosy do tyłka prawie, ale jak poszłam na studia:) ścielam je na boba tak jak Kasica:) ale teraz zapuszczam:) idealne włosy to są przez chwile jak sie wyjdzie od fryzjera:p a tak to każde trzeba układać:/

Dobra a teraz sie pochwale moja prawie idealna figura:p zdjęcie po lewej z zeszłych wakacji a po prawej z tych wakacji:)
ImageUploadedByForum BabyBoom1384418414.251323.jpg

Madziula Rz: wiem jakie nadzieje wiąże sie z 1 IUI:) każda z nas przeżywała to tak samo i z taka sama nadzieja. Byl tutaj przypadki ze dziewczyna udaje sie za 1 razem a są takie którym za nawet 5-6. Mam nadzieje ze uda sie od razu i Wasza historia z problemami sie zakończy:)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1384418414.251323.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1384418414.251323.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
reklama
o boszeeeeeeeeeeeeeeeee!!!Dagna,jak tyś to zrobiła???dietka i ćwiczenia??????.........no super!!!!!bardzo fajna figurka!!:).....
Ja w tamtym roku też byłam o kilka kg.cięższa niż teraz...wzięłąm sie za siebie w tym roku,maszerowałąm z kijkami,troszkę dietki wprowadziłam i jak narazie jest ok.choć zawsze chciało by sie aby było jeszcze,jeszcze lepiej!!:)...no ale Ty to super,różnica mega,mega!!!!:tak:
queen,to ja mam tak samo,wręcz identycznie jak Ty hi hi....zapuszczam,za chwilę nie długie włosy już mi sie nie podobają,ścinam,jestem zadowolona 1 tydzień,potem mnie wkurza ich układanie,więc znów chce mieć długie i znów zapuszczam...porażka jakaś:p) i tak w kółko,non-stop!!!!
Madziulka,tylko współczuć,tak nie wyrozumiałej i nie czułej rodziny!!(sory,ale ja tak do odbieram)..jak można mieć zabawę i ubaw z czyjegoś nieszczęścia ?!!!ehhh no cóż,niektórzy tacy są i już....Ale wy wszystkim nosa utrzecie i pokażecie,że tez będziecie rodzicami!!!:tak:....
 
MERLIN KOCHANA TY WIESZ JAK BARDZO MI PRZYKRO :wściekła/y: ŚCISKAM CIĘ MOCNO.
KAMA
JA JESZCZE NIE GRATULUJĘ GLOŚNO, ALE ŻYCZĘ ŻEBY W PONIEDZIAŁEK BETA BYŁA JESZCZE WYŻSZA :-)
BZIUNIA KOTY OD CIEBIE UCIEKAJĄ, BO PEWNIE DZIDZIA MA DO CIEBIE PRZYJŚĆ ;-)
POLE TO MOJE "LADYBEA" WZIĘŁO SIĘ WŁAŚNIE Z KSIĄŻKI, KTÓRĄ NA STUDZIACH NAPISAŁ DLA I O WSZYSTKICH Z NASZEJ PACZKI KOLEGA. MIŁE WSPOMNIENIA :tak:
MADZIULKA BEZ TEJ NADZEI CÓŻ BY NAM ZOSTAŁO. WITAJ I POWODZENIA PO 1 IUI CI ŻYCZĘ. &&&&&&&& ZACIŚNIĘTE :tak:.
KASICA JA TEŻ PRZY KAWCE :-D
DAGNA WOW WOW WOW, CO ZA FIGURA :szok:
 
Ostatnia edycja:
Moja historia jest jak wiele innych myślę: starania naturalne , lekarze którzy leczyli bez badań podstawowych np. czy mam w ogóle owulację , laparoskopia , histeroskopia po tym jak trafiłam w końcu do któregoś lekarza z rzędu . błędne diagnozy o przegrodzie w jamie macicy , niepotrzebne operację, stwierdzenie endometriozy przez tego samego lekarza więc nie wiadomo czy jest.
Cholera bierze jak się czyta takie rzeczy, ile straconego czasu i pieniędzy. Jak słyszę o lekarzach leczących bez podstawowych badań to ręce mi po prostu opadają:angry: Madziulka, życzę Ci, żeby lekarz, u którego się teraz leczysz okazał się fachowcem z prawdziwego zdarzenia, który doprowadzi Cię do upragnionego sukcesu. A rodzinkę olej, szkoda Twoich nerwów, musisz skupić się na ważniejszych sprawach niż ludzie, którym brakuje oleju w głowie.
Dagna, figura rewelacyjna! Super wyglądasz :happy: Ale życzę Ci, żeby Ci szybciutko tę piękną figurkę popsuł śliczny okrąglutki brzuszek ;-)
 
Dagna,a wiecie już do jakiego dr.pójdziecie???
Queen,widzę,że staramy sie od tego samego czasu o dzidzię........nam juz 2 latka mnieły w pazdzierniku....jejku jak ten czas szybko zasówa,że hej!!!!
 
Madziluka witaj, dobrze trafiłaś, tutaj znajdziesz zrozumienie, rady, pocieszenie i wszystko czego tylko chcesz. Ale życzę Ci, żebyś jak najszybciej przeniosła się na ciężarówki po IUI :tak:

Dagna laska z Ciebie niesamowita, ja w Twoim wieku też byłam taka szczupła, niestety to było kilka kilogramów temu ;-):-D
 
Queen,widzę,że staramy sie od tego samego czasu o dzidzię........nam juz 2 latka mnieły w pazdzierniku....jejku jak ten czas szybko zasówa,że hej!!!!
Tak, czas pędzi nieubłaganie, dwa lata, w ciagu których kolejne moje koleżanki zachodziły w ciąże i rodziły dzieci, a ja ciagle stoję w miejscu :crazy:
 
Kama gratuluję:-), wkońcu zła passa przerwana!!! Czekam na dalszy rozwój wydarzeń:tak:

Merlin przykro mi...ale walczcie dalej!!!
Madziulka witaj na forum i trzymam kciuki za pozytywna betę:)
Dagna91 ale laska z Ciebie!!!!:tak:
 
reklama
Queen,u nas jest tak samo.......siostra,kuzynki,koleżanki maja swoje dzieci....a u nas ciągle cisza.....:-(.Tak jak wcześniej pisałąm,byłam w ciąży,ale każda konczyła sie poronieniem:-(...wzięlismy sie za badania,wyniki,droznośc jajowodów,badanie nasienia.........itd......i tak mineły 2 latka jak nasze staranka sie rozpoczęły....mam nadzieje,że wkrótce u każdej starającej się,pragnącej dziecka kobiecie to sie zmieni.......Najbardziej smutno mi i serce mnie boli jak są Święta,jest Bożego Narodzenia.....wtedy jakas nostalgia mnie ogarnia,że łzy cisną się same do oczu......:-:)-:)-(...Queen a,ty i twój mąż w jakim wieku jesteście?
 
Do góry