reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
wiem cieszę się bardzo że się Tobie udało, a wiem że czasem IUI może odblokować psychikę bo co to innego skoro jesteśmy zdrowe lub tylko nieznacznie nasze wyniki odbiegają od normy bo pewnie z tym Twoin FSH niektóre zachodzą i wcale nie wiedzą że mają problemy u mnie podobnie z prolaktyną nieznacznie podwyższona a niektóre z tym zachodzą
no właśnie - więc tu nie ma reguł - czasem trzeba po prostu czekać, choć to czekanie jest najgorsze
Ty masz już synka - ja czekam na pierwszą dzidzię, a mam już 30 lat. Nie ucieszę się w pełni z tego zajścia w ciążę, dopóki nie zobaczę bijącego serduszka, bo ostatnio nie było mi dane nawet to...Też czekam więc - 2 tyg na pierwsze usg :)
 
reklama
no właśnie - więc tu nie ma reguł - czasem trzeba po prostu czekać, choć to czekanie jest najgorsze
Ty masz już synka - ja czekam na pierwszą dzidzię, a mam już 30 lat. Nie ucieszę się w pełni z tego zajścia w ciążę, dopóki nie zobaczę bijącego serduszka, bo ostatnio nie było mi dane nawet to...Też czekam więc - 2 tyg na pierwsze usg :)
kochana &&&&&&&&&&&&
no mam synka ale staram tez się już spory kawał czasu i jak idę do lekarza to się dziwią że z pierwszym nie było problemu a z drugim takie klocki, no a przecież to oni sa od tego żebu coś wiedzieć
a jaki koszt samego zabiegu był u Ciebie jeśli możesz napisać
 
sam zabieg 700zł - robiłam w katowickiej Provicie
oczywiście trzeba doliczyć jeszce wizyty i usg...
no bo ja miałam też w Invicie w Gdańsku ale nie podoba mi się tam atmosfera i taka bezduszność pacjent tylko po to żeby płacił i znalazłam lekarza który ma taki wypasiony gabinet i tam to robi to nic że musze dojeżdżać ze 120 km to się da ale zapominam się zawsze zapytać ile kosztuje ale chyba ok 400-500 tak mi się wydaje
 
no bo ja miałam też w Invicie w Gdańsku ale nie podoba mi się tam atmosfera i taka bezduszność pacjent tylko po to żeby płacił i znalazłam lekarza który ma taki wypasiony gabinet i tam to robi to nic że musze dojeżdżać ze 120 km to się da ale zapominam się zawsze zapytać ile kosztuje ale chyba ok 400-500 tak mi się wydaje
no to jak masz kogoś sprawdzonego to się nie zastanawiaj! trzymam kciuki!! ja niestety nie miałam wyjścia, bo leczę się prywatnie u gin, która pracuje w tej klinice.
Tobie życzę powodzenia!!
 
no to jak masz kogoś sprawdzonego to się nie zastanawiaj! trzymam kciuki!! ja niestety nie miałam wyjścia, bo leczę się prywatnie u gin, która pracuje w tej klinice.
Tobie życzę powodzenia!!
niedziękuję
on niestety też prywatnie ale za monitoringi nie bierze kasy wcale wiesz czyli chociaż na paliwo mam
też liczę że może wreszcie się i tym razem uda
słuchaj a jest jakieś ograniczenie co do bobosexu po IUI wiesz po samym zabiegu czy nie ma w tym dniu?
 
nie mam pojęcia, ale wydaje mi się że w ten sam dzień to chyba raczej można sobie odpuścić - my poprawialiśmy 2 dni po
no bo ja raczej bym też chciała poprawić bo czasem coś tak odblokuje i bach się uda:):)
no zobaczymy
a tak w ogóle jak się czujesz?
 
no bo ja raczej bym też chciała poprawić bo czasem coś tak odblokuje i bach się uda:):)
no zobaczymy
a tak w ogóle jak się czujesz?
my poprawialiśmy bo 2 dni po IUI pęcherzyki nie pękły, więc raczej zabieg był bez sensu - udało się właśnie chyba od tej poprawki (tak sądzę)
na razie czuję się ok - poza lekkim pobolewaniem brzucha, wrażliwymi piersiami i lekką sennością - jutro powtarzam betę i zobaczymy co będzie dalej
dziś już uciekam, bo jutro rano do pracy, a oczy już mi się kleją, więc do zobaczenia następnym razem :-)
powodzenia!! pisz o swoich postępach!
 
reklama
my poprawialiśmy bo 2 dni po IUI pęcherzyki nie pękły, więc raczej zabieg był bez sensu - udało się właśnie chyba od tej poprawki (tak sądzę)
na razie czuję się ok - poza lekkim pobolewaniem brzucha, wrażliwymi piersiami i lekką sennością - jutro powtarzam betę i zobaczymy co będzie dalej
dziś już uciekam, bo jutro rano do pracy, a oczy już mi się kleją, więc do zobaczenia następnym razem :-)
powodzenia!! pisz o swoich postępach!
dzięki kochana czyli zastrzyk nie zadziałał pregnyl czy ovitrelle?
trzymam kciuki będzie dobrze
 
Do góry