reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Kredko oby Cie naprawili na masazu:))) wyczysc sie brudasku :D nienawidzę klejow na skorze. Dostaje uczulenia:p
Daj znac jak po!

Anikoooo jutro kolejny Twoj dzień:D wracaj ze szkoly i odezwij sie do nas^^
 
reklama
Madziula
Witam Cie serdecznie:-)
Zaciskam kciuki za jutrzejsze usg i za to zeby ten cykl okazal sie tym szczesliwym&&&&&&

Stacy
Nie tak mialo byc....szlak mnie trafia, ze zycie tak z nami pogrywa:-( tule....

Diore
I to mi sie podoba!!!;-)

Kredko
Sie relaksuj na masazu;-) a masz jakiegos fajnego masazyste,?:p

Aniko
Niech moc bedzie jutro z Toba;-)&&&&&&&&&
 
Witam jestem tutaj nowa ale od jakiegoś czasu was czytam i postanowiłam się dołączyć;-)Jestem w trakcie stymulacji i czekam na inseminacje:-)

Witam Cię Madziu ;-) I cieszę się że wszystko zmierza w dobrym kierunku.


Slyszalyscie wypowiedz aktora jerzego zelnik?
"rodza sie dzieci z in vitro jakies koszmarnie połamane, no błagam..."
Skandal

Tak widziałam tą wypowiedź, iż aż mnie skręciło.:wściekła/y:


Dobrze, że mam Was:-) dobre duszyczki, z dobrym słowem. Od razu na duszy lżej. :tak: Przebolałam już i wdrażam plan działania od dziś. Przede wszystkim zdrowe odżywianie i ruch, mam nadzieję zlecieć jeszcze 3-4 kilo. I na bocianie znalazłam forum o diecie jaką się stosuje w trakcie stymulacji i po transferze. :-) Warto spróbować tym bardziej, że czytałam o pozytywnych skutkach udanych transferów. Także działam i mam nadzieję, że się uda. :tak:
 
Stacy, no nie tak cholera miało być!!! bardzo mi przsykro! ja nie wiem, dlaczego tak się dzieje... ktoś tu ćwiczy naszą cierpliwość, oj ćwiczy.... ściskam:)

Madzia, witaj :) niezły klan tu tworzymy i mam nadzieję, że znajdziesz to to, czego Ci trzeba :) powodzenia ;) ps. jakie masz AMH?

Kochane moje dziewczęta, no jutro start - w blokach startowych już czekam, teczka z dokumentami lezy obok, segreguję i sprawdzam raz jeszcze wszystko i nie moge uwierzyć, że zaczynam przygodę z ivf.... no jak w pysk strzelił, nie myslałam nigdy, że będę z tej opcji korzytać... dzięki jednak Bogu, że mam taką możliwośc - tzn. mam nadzieję, że mam i mnie zakwalifikują ;)

a co do wypowiedzi szacownych aktorów, czy też nawet papieza Franciszka..... żal ogarnia moje serce.

Niebajko :* jakies oznaki nadchodzącej @? niech będzie planowo i się nie wygłupia! limi spóźnień to ona już u mnie wyrobiła!!

Magda, dzięki za każde dobre słowo, naprawdę bardzo wazne to jest:)

Diore, Ty juz tam o żadnej diecie nie czytaj, bo u Ciebie Fasolek może juz pod serduchem siedzi, wiec mu nie ma co żywieniowych rewolucji robić ;)

Lumia :) :)

Kredka, mam nadzieję, ze masaż zadziala!:)
 
reklama
o dwóch sprawach zapomniałam!

wynik CA125 czy jakoś tak potwierdzil, że moja torbiel jest funkcjonalna, a nie chorobowa, więc ulga jest ;) no i papierek do weryfikacji :0


wywiadówka długa i męcząca. jak zwykle przyszli ci, którzy nie musieli, a reszta olała. jednej matce musiałam dzisiaj oznajmic, ze jej córka nie przejdzie do nastepnej klasy - trudne to dla mnie było, bo jedną i druga lubię. matka taka prosta babeczka, trochę niewydolna wychowawczo i zal mi jej po prostu. bo wiem, ze ona do konca nie ogarnia tematu :( ech:( ale dziewczyna nie ma szans na przejscie.
 
Do góry