reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Kredko, jak Niebajka pisze...nasza historia bedzie taka jak tysiaca. Moj m powiedzial wszystko, blagal , prosil. Nawet sie wrocil, bo liczyl, ze moze trafi na inna babe:-(
Niestety nie damy rady tak koczowac i liczyc, ze w koncu trafimy na kogos normalnego..bo bym musiala wolne w pracy brac...
Smutne too. Przeciez jak kolezanka nie przyjdzie to i tak termin przeleci...
A co do urzednikow to zgadzam sie, ze jest zdecydowanie lepiej;-) mozna powiedziec, ze pracuje w instytucji panstwowej i nikogo z kwitkiem nie odprawiam;-)
Moje motto jest takie
Traktuj drugiego, tak jakbys chciala zeby Ciebie traktowali;-)

Aniko
Kropek rosnie w sile. Super:-)

Beti
Zobaczysz, ze bedzie dobrze;-)
Musisz troszke wyluzowac, wiem ze latwo sie mowi, ale nastawienie to polowa sukcesu.
 
Aniko - gratulacje :-D :-D :-D Z tego co widzę dziś jest Twój 10 dzień po transferze blastki, tak dodam na marginesie, że ja w tym dniu przy bliźniakach miałam betę 322 ;-) Czyżby moje dzieci miały, aż taką moc ;-)
A u neurologa ok, tylko jak napisałam wcześniej jeszcze dość mocno zaciskają piątki i mocno chwytają, dlatego mam je głaskać po zewnętrznej stronie rączek. Jak miałam to lekarzowi wytłumaczyć, że trzymają kciuki za ciotkę ;-)

Kamisia cudowne uczucie, gratuluję :-)
 
Anika w większości radzę sobie sama, szczególnie jak M jest w pracy. Jak jesteśmy we dwójkę to już jest super, ale nie da się ukryć, że to praca na dwa etaty. Moja mama stara się pomagać, ale musi się też zajmować moją chorą babcią. Człowiek nawet nie wie ile jest w stanie zrobić jak musi. Ale powiem szczerze naprawdę warto znosić te trudy, te małe istotki na to zasługują i odwdzięczają się bezzębnymi uśmiechami, które topią serca :-)
 
Kredko nigdy wcześniej przed ciążą nie byłam tak sentymentalna ;-)
Jak chcesz to teraz za Ciebie potrzymamy kciuki, bo chyba tego potrzbujesz. Maluchy miały naprawdę dużo szczęścia przychodząc na ten świat i chętnie się nim dzielą :-)
 
reklama
Witam :-( i wielka du*a z mojego cyklu pęchol choć był upragniony jeden,ani drgnął :-(dalej ma 14mm i chu* strzelił i cykl i kasę :( :( :( kazał odstawić Puregon i Estrofem :-( mam tylko kontrolnie wpaśc do niego w poniedziałek,bo jeszcze może sie coś ruszyć po odstawieniu Puregonu,ale nie licze juz na to :-( także dziś sobota i nawalę sie jak świnia z rozpaczy!!!! :-:)-:)-(
Aniko pęknnnnnnna beta :-) i rzeczywiście przyrost dość duży, też taki miałam przy blizniakach :-)
 
Do góry