reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
nou, ale lekarz mowi, że masz niepłodność idiopatyczną, a nie immunologiczną, tak? ta pierwsza, to niepłodnośc o znieznanej przyczynie
 
Diore, gratuluję Ci i życzę zdrowej i spokojnej ciązy :*

Lumio, u nas dobrze. rośniemy ;) po badaniach połówkowych pozytywne wiesci, teraz czekamy na kolejne badania, a w międzyczasie zakonczenie szkoły przez moich gimnazjalistów, zajecia na studiach i inne sprawy, wiec się dzieje ;) powoli kompletujemy wyprawkę, powoli...
jak sprawy u CIebie? na jakim jestes etapie?

pozdrawiam Was wszytskie :)
 
Aniko gin mówił, że mam niepłodność idiopatyczną. Mówił, że może moje jajka mają za grubą powłokę i plemniki nie mogą jej przejść, albo że dochodzi do zapłodnienia ale zarodek nie może się zagnieździć i, że trzeba będzie mu laserowo coś tam nakłuć... generalnie przyczyn może być wiele, ale mogą one wyjść dopiero przy in vitro tak powiedział.
 
Aniko gin mówił, że mam niepłodność idiopatyczną. Mówił, że może moje jajka mają za grubą powłokę i plemniki nie mogą jej przejść, albo że dochodzi do zapłodnienia ale zarodek nie może się zagnieździć i, że trzeba będzie mu laserowo coś tam nakłuć... generalnie przyczyn może być wiele, ale mogą one wyjść dopiero przy in vitro tak powiedział.
doptyuję, , bo pisałas, że czytałaś o immunologicznej...
przy ivf wykonują nacinanie otoczki zarodka, by ułatwić zalodnienie - tak jak mówi Twój lekarz.

ale tym póki co głowy nie zajmuj, kciuki za iui:)
 
Właśnie leże w łóżku i ryczę bo mój M uświadomił mnie że najwcześniej na ivf będzie nas stać być może za 3,5 roku... :(
 
Nou,
Anika dobrze pisze, ale jesli chcesz cos sie dowiedziec to sluze pomoca :-) tylko musisz przypomniec mi Twoja historie, przepraszam ale nie pamietam :-(
Ja immunologie i genetyke robilam z uwagi na poronienia-ronilam 3razy....

Aniko,
To super :-) ale sie pieknie wszystko poukladalo :-) buziole dla Poli od ciotki Lumi :-*
A u mnie kolejny cykl, ale nie podeszlismy do stymulacji...moze od nastepnego cyklu. Odpoczywam psychicznie i laduje akumulatory :-)

Pozdrawiam serdecznie cala reszte :-*
 
Lumio ja nie zachodzę w ogóle w ciążę. Jednym z tych powodów jest na pewno obniżona morfologia nasienia mojego M, ma tylko 2% żywych plemników. U mnie wszystkie badania ok jak do tej pory, i mimo sprzyjających warunków przy poprzedniej iui się nie udało i obawiam się, że wczorajsza też nic nie wniesie... ;( a co immunologi to ja za dużo nie wiem, a Kredka napisała, że mogę jeszcze tam przyczyn szukać stad moje pytanie do Ciebie.
 
reklama
Buraq - trzymam kciuki za pozytywną betę :-)

Nou - nie nastawiaj sie negatywnie, to wszystko ma wpływ na Ciebie, niestety nie dobry.

Diore - oczywiście że Cię pamiętamy. :-) jak ja się cieszę że Wam się udało. Spokojnej ciąży.

Aniko - pozwoliłam sobie spojrzeć na zdjęcie Poli na innym wątku. Śliczna dziewczynka.

Kredko - a co u Ciebie?

Emi - jak Emma???

Madzia - gdzie ty jesteś??? Wyłaś z krzaczorow :-) :-) :-) :-)

Lumia - wyluzuj jak Twój organizm tego potrzebuje. Podejdziesz ze spokojem w następnym cyklu.

My rosniemy jak na drożdżach. Czekają nas kolejne szczepienia, i już mi słabo. Mała jest radosnym i spokojnym dzieckiem.
 
Do góry