reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Beti, ja miałam crio w 6 lub 7dniu przyjmowania progesteronu - w moim przypadku luteina (I crio) prolutexu i duphastonu (II crio).

Melduję, że po wizycie nastepujące wieści: Mała ma 2,5kg i mierzy 47cm. Jeśli nie zadecyduj inaczej, to poznamy się 27.09. Wczesniej jednak odstawiamy nospe i magnez, więc moze być róznie ;)
Oto mój terminarz:
1.09 - ktg
12.09 - posiew i usg
19.09 - wizyta (zobaczymy;) )
27.09 - cc

:D :D :D
 
reklama
Witam Kobietki:)
Beti progesteron bralam od punkcji, najpierw luteine 3X2 dowcipnie pozniej doszedl mi od transferu prolutex jeszcze.
Estrofem brałam 2x1 doustnie :D zreszta tak jak i pamiętnego czopka :p
 
No ja po wizycie endo ma 10,w środę ostatnia wizyta jeżeli endo bedzie miało 12,to mam brać progesteron dopochwowo a transfer najprawdopodobniej w niedziele:)

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
SIERPIEŃ

31 - M26 - wizyta kontrolna u gina
31 - Beti - wizyta kontrolna przed crio

WRZESIEŃ

01 - vadera - wizyta kontrolna u gina
01 - Anika - ktg
02 - bertha - @ - ostatnia przed IUI
04 - Beti - transfer eskimoska
06 - Katharina - badanie beta hcg
12 - Anika - gbs i usg
14 - Pyreczka - wizyta u profesora
19 - Anika - wizyta kontrolna
27 - Anika - przywitanie z Polą

Beti - transfer
Bertha - IUI
Vadera - wizyta kontrolna, kardiolog, krzywa cukrowa
 
Ostatnia edycja:
Kath no ja Cie proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba trochę za wcześnie na załamkę, na tym etapie to i tak jest zero objawów!!!! Ilu dniowe miałaś podane zarodki?

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kath ja z blizniakami miałam dokładnie tak samo!!!!!!! Nic kompletnie zero objawów,cycki,brzuch nic,a nawet Ci powiem że jak zrobiłam betę ,a w domu zrobiłam test to nie wyszedł,dopiero wyszedł po trzeciej pozytywnej becie i to strasznie bladziutki. Cycku zaczęły dopiero boleć po tej trzeciej becie i nic po za tym do końca ciąży (22tydz) nie miałam żadnych objawów,a nosiłam blizniaki,nawet nigdy mi się nie dobrze nie zrobiło!!!!!
Głowa do góry,myśl pozytywnie bo kropek tego potrzebuje!!!!!!!!!!! Gadaj do niego i głaszcz się po brzuszku!:)

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam nadzieje że i wam się w końcu uda nam po kilku staraniach w końcu się udało. Miałam wykonywaną inseminację w invimedzie dużo kobiet jest tam zadowolona.
 
Do góry