reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
kath już sobie wyobrażam co by się działo z Tobą gdyby brzuch cię bolała. mnie nie bolał nic kompletnie. gdyby nie to że musiałam przyjmować leki nawet nie myślałabym o tym że jestem po transferze.

głowa do góry, pamiętaj pozytywne myśli przyciągają pozytywne zdarzenia
 
Kath i przypomnę Ci tylko że to nie IUI gdzie wszystko dzieje się prawie naturalnie,a w IVF masz podany już zapłodniony zarodek i to w stadium blastki!!!!!!

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kath, ja się nie będę powtarzać, bo dziewczyny wszystko już napisały. ale ja Cię błagam - na tym etapie ból brzucha czy jego brak, nie jest zadnym wyznacznikiem. ZADNYM! jakby Cię bolało, to byś się martwiła, że boli, jak nie boli , to też się stresujesz. Luzuj głowę ;)
ja nie miałam absolutnie zadnych objawów. zdecydowanie wiecej "miałam" po iui albo w cyklach naturalnych :D
 
Dziewczyny potrzębuję porady co wy byście zrobiły?
W niedzielę prawdopodobnie będę miała transfer,a w poniedziałek mam mieć endoskopię,i nie wiem czy ją zrobić czy przełożyć .
Pytałam gina on nie widzi przeciwskazań,ale wiecie jak to jest stres, odruch wymiotny,czy może lepiej przełożyć ten zabieg na inny termin?
 
reklama
Beti, ja bym przełożyła na przyszły rok :)

Kath, mam ochotę Cię strzaskać po d..u..p..i..e. Co Ty myślisz, że kilka dni po crio urośnie Ci brzuch, zarzygasz łazienkę, czy cycki zmienią rozmiar na FF? No weź się ogarnij bo Cię strzelę wirtualnie! A może leć na usg, żeby Ci zdjęcie wydrukowali! Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!! Nie uda się to trudno, ale jak się udało, a Ty spierdzielisz to stresem, to Cię chyba znajdę i uduszę!!! ;)


p.s żarcik :) Kath - luuuzzz :)
 
Do góry