reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Beti, ja bym przełożyła na przyszły rok :)

Kath, mam ochotę Cię strzaskać po d..u..p..i..e. Co Ty myślisz, że kilka dni po crio urośnie Ci brzuch, zarzygasz łazienkę, czy cycki zmienią rozmiar na FF? No weź się ogarnij bo Cię strzelę wirtualnie! A może leć na usg, żeby Ci zdjęcie wydrukowali! Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!! Nie uda się to trudno, ale jak się udało, a Ty spierdzielisz to stresem, to Cię chyba znajdę i uduszę!!! ;)


p.s żarcik :) Kath - luuuzzz :)
Zuzik ale ja wiem ze mi sie ostre skopanie dupska nalezy :)
 
Miałam się dołączyć do zapewnień Kath, że jakiekolwiek objawy byłyby dziwne na tym etapie a wcześniejszy ból brzucha to pewnie jeszcze po punkcji... Ale Zuzik ujęła to tak pięknie, że już nic nie trza skrobać:) A Kath dobrze wie, że ma luzować, póki tu marudzi (bo bez stresu zupełnie to się chyba nie da) to dobrze. Bylebyś Kath w domu luzowała. Jak się nudzisz to ja Ci chłopaków futrzastych podrzucę na wychowanie, zdobedziesz przeszkolenie przed dzieckiem:))))
 
Dziewczyny jak tam Was czytam to zapragnelam in vitro. Vadera kociak nie wrocil? Beti dobra decyzja :-) Aniko powodzenia na ostatniej prostej! Kath wiem jak się czujesz więc nie będę namawiać na pozytywizm ;-) ale pomyśl to juz sie stalo nic tego nie zmieni ale pozytywne myslenie na pewno pomoze

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kath :):) nie dziwie ci sie ze panikujesz :) ja przy naturalnym cyklu panikuje ;)
Wdech wydech, bedzie dobrze! :)

Vadera - jak kociak? Wrócił juz..? Tak mi szkoda jak czytałam ta historie.. Ja mną 2 ukochane kotki, moje maleństwa, zalamalabym sie gdyby zniknęły. Przelewam na nie matczyna miłość :)
 
Niestety moja młodsza rezydentka jeszcze nie wróciła. Nie tracę jednak nadziei. Moja wet mnie pociesza, że kot był naprawdę ciekawy i mógł sobie ktoś przygarnąć... Bertha: ja też mam dwie gwiazdy (jedną na gigancie:/). Jakby kto zamarzył też dwóh wspaniałych przjaciół to u mnie rosną, pamiętajcie:p
 
Kath - nie będę się produkować bo Zuzik powiedziała chyba wszystko. Kochana już jest po wszystkim i tak nic nie zrobisz. Wiem co czujesz, w głowie masz pewnie tysiące myśli ale dasz radę.

Beti - dobra decyzja o przesunięciu :-)

Dream - a co u Ciebie?

Lumia - ????
 
reklama
Do góry