reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu! ;)

WRZESIEŃ

01 - vadera - wizyta kontrolna u gina
01 - Anika - ktg

02 - bertha - @ - ostatnia przed IUI
04 - Beti - transfer eskimoska
06 - Katharina - badanie beta hcg
12 - Anika - gbs i usg
14 - Pyreczka - wizyta u profesora
19 - Anika - wizyta kontrolna
27 - Anika - przywitanie z Polą

Beti - transfer
Bertha - IUI
Vadera - wizyta kontrolna, kardiolog, krzywa cukrowa
 
reklama
Jak inne metody perswazjii przyjęcia nie poskutkują to sprzedam chłopaków jako doublebudzik.Budzik na 6:15, rejwach : siku!! Jeeeeeść!!! o 6:09...
Miłego dnia wszystkim i do zaś po wizycie.
Aniko pozytywnych wymiarów na ktg :)
 
Aniko konsultacja była odrazu na wczorajszej wizycie mój gin dzwonił do poznania i obaj zgodnie stwierdzili że dwa zarodki,dwa raczej się nie przyjmą,pewnie chcą się już mnie pozbyć:( bo jak teraz dadzą mi dwa zarodki to zostaną mi tylko dwa 3bb które są zamrożone razem,więc jak coś to byśmy mieli jeszcze jedno crio i trzeba wiedzieć kiedy przestać:(:(:( tak postanowiliśmy z mężem:(

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
udanego dnia dziewczyny:)

ja dziś nieprzytomna będę, bo całą noc nie spałam. nie wiem jak sobie poradzić z tą bezsennością. jakieś propozycje?
 
udanego dnia dziewczyny:)

ja dziś nieprzytomna będę, bo całą noc nie spałam. nie wiem jak sobie poradzić z tą bezsennością. jakieś propozycje?


Magda ja z tym walczę od lat okresowo, również ze specjalistami. Jak znajdziesz złoty środek to daj znać:)


Po lekarzu: pasożyt waży już 0,5 kg. Mimo stresu i paniki wszystko ok. To główne wieści.
A teraz wam opowiem jaki zaliczyłam (cenzura). Wyszłam od lekarza, dolajzłam na przystanek i przypomniało mi się, że przez reklamowanie lekarzowi (źle ze mną) chłopaków zapomniałam, że miałam zapytać o zażywanie aspiryny. To z kolei pytanie kazał mi zadać kardiolog robiący echo małej bo zwrócił uwagę na kiepski wynik na preeklampsję. Dzwonię... Łączy mnie z główną bazą. Proszę o połączenie z Wrocławiem. Miła Pani 10 razy powtarza, że może ona pomoże. Tłumaczę telefonistce, że jeśli nie jest mi w stanie poradzić dawkowania leków to nie bardzo i chcę połączenia ze swoim lekarzem prowadzącym... A ona mi na to, że taką mają politykę i nie może, oraz że łączy z opiekunem. "Podziękowałam" za fatygę i powiedziałam, żeby sobie darowała bo się sama wrócę. Niech no ja w domu znajdę gdzie można skargę złożyć. No żesz (cenzura) żeby za takie pieniądze odsyłali mnie do jakiegoś opiekuna zamiast lekarza prowadzącego????
 
Vadera, świetne wiesci:) niech MAły dobrze rosnie i rozwija się prawidłowo:) co za kołomyja z tymi telefonami:/ odsyłają od jednego do drugiego, a Ty się denerwujesz:/
myślałaś już o szkole rodzenia? a Ty MAgda? u mnie mozna się zapisać bodajże od 23-25tc. polecam:)

Beti, no co Ty! jasne, że nie chcą się Ciebie pozbyc! pewnie z roznych względów postanowili podać dwa zarodki, by zwielokrotnić szanse - tej wersji się trzymaj :)

u mnie ktg ok, o wiele większa aktywność Małej i macicy :D to już wrzesień!
 
Zuzik wiem o co Ci chodzi, i to nie jest tak że ja im źle życzę tylko po prostu im zazdroszczę i zadaje sobie pytanie w czym ja jestem od nich gorsza... Wolę ich unikać, unikać dzieci bo chcę uciec od problemu... Jest mi mega przykro, że tak mnie los kopie... Co do ziół to je biorę od miesiąca a problem z cyklem pojawił się po ostatniej iui w czerwcu... Pisałam gdzieś wcześniej że miałam krwotok w 10 dniu cyklu... ;( Liczę że te zioła naprawią sytuacje...
 
Vadera super wiadomości. niech się dobrze dzieje. a co do telefonu (dobrze pamiętam, że o Inviccie mówimy) telefonistka łączy cię z opiekunem on w twoim imieniu do lekarza prowadzącego idzie i oddzwania do ciebie.
choć przyznam że to mega wkurzające

aniko ale się cieszę :-) ciary są?
o szkole rodzenia nie myślałam. i tak będzie cc. wiem wiem pewnie dużo ciekawych rzeczy się można dowiedzieć, ale mój M raczej nie będzie chciał. ale w sumie zapytam dziś.


beti poszło dziś :-)
 
reklama
Do góry